Tilasin siveys vyön eli kaluhäkin
Ja nyt tarvisin apua sen laittamiseen.
Ja nyt tarvisin apua sen laittamiseen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kysy neuvoja Heinolan sedältä, sillä sedälle on laitettu moinen sielä siltakodissa eli laitoksessa jossa setä asuu. Sedältä kannattaa myös kysyä neuvoja ja vinkkejä tuon hippulihäkin tiirikointiin.
Onko se sellainen moniosainen? Kannattaa lukea ne ohjeet ja sovittaa se sitten oman kalunsa mukaisesti. On myös hyvä tarkastaa kun asentaa, että virtsaputken pää on sopivasti sen aukon kohdalla. Näin esim. sperma pääsee naidessa orgasmin tullessa purkautumaan aukosta ulos. Ja virtsa tietenkin. Sitä lukkoa on myös hyvä testata ennen kaluun asentamista. Meinaan jos käy niin hullusti ettei lukko aukea tai avain hukassa, niin saa sen sitten pois. Itselläni on nykyään häkki käytössä aina seksiä harrastaessa. On tosi kiimaista kun naidessa penis jäykistyy mutta häkki estää täyden erektion ja kun sitten kun on tarpeeksi naitu ja sperma pursuaa häkin aukoista.
Löysin avustajat asensivat häkin paikoilleen
ja sitten sain upeita kaluja samaan aikaan suuhun ja
peppuun spermat sisään. Toivottavasti otetaan uudelleen oli mahtava päivä.
Ei ollut. Oli kaksi tummaa miestä.
Erilaisten kaluhäkkien suosia tuntuu lisääntyneen äijien joukossa. Melko usein törmää kaveriin, joka käyttää sellaista. Ei pelkästään ns. sissyt vaan ihan tavalliset miehetkin. Olen tämän vuoden puolella ainakin neljän kaverin kanssa harrastanut seksiä jotka käyttivät kaluhäkkiä. Kehuivat että sillä saa aivan uskomattomat fiilikset. Ajattelin itsekin kokeilla, mutta aika kalliita näyttivät olevan. Olisko kellään mitään suosituksia aloittlevalle käyttäjälle?
Itse hitsailin ruosteisista harjateräksen pätkistä sopivan puikolla kasaan, vähän teräviä reunoja jotka repii kivasti hippulia verille.
Prismasta ostat rotanmällin ja siihen sissijuustoinen kalu vaan puristuksiin niin ajaa saman asian kuin kalliit seksikaupan värkit. Ei maksaa montaa euroa ja voi harrastaa extremeäkin jos just ennen laukeamista työntää kalun viritettyyn rotanmälliin. Siinä takuulla lentää mälli, jos ei oma niin ainakin se rotanmälli.
Hyvä idea, voi saada jäykkäkouristuksenkin jolloin seisoo kestona!
Juu sehän tossa juuri ideanakin on. Itse ajelen autollani ympäri levähdysalueita häkki paikallaan, välillä töissäkin käytän tuota hippulihäkkiä.
Ketään närpiön Teboilin rekkaparkkiin toivottavasti
teitä olisi useampia peppuni ja suuni olisi käytettävissä kalu pysyy häkissä.
Onko muilla kokemuksia kun hippulihäkin avain hukkuu?