Useimmat miehet ja naiset tyydyttävät itseään pienestä lapsesta ukki- ja mummoikään asti, mutta missä iässä omin käsin saavutettu orgasmi on ollut voimakkain ja paras?
Itse sain kaikkein kovimmat orgasmit hyvin nuorena, silloin kun spermaakaan ei vielä tullut. Kokemus orgasmista oli kokonaan erilainen. Kun pippeli ryhtyi itsetyydytyksen lopussa nytkähtelemään niin orgasmin tunne tuntui ihan kaikkialla kehossa. Muistelen myös että rytmikkäitä sykähdyksiä orgasmin aikana oli paljon enemmän kuin sen jälkeen kun spermantuotanto alkoi. Pippeli pompahteli helpostikin sellaiset kymmenen kertaa per yksi laukeaminen.
Kaiken lisäksi ennen murrosikää pystyi yhden laukaisun jälkeen alkamaan heti uudelleen ja niitä kovia orgasmeja pystyi saamaan monta peräjälkeen.
Vaikka on mukava nähdä sperman lentävän niin samanlaiseen seksuaaliseen nautintoon ei ole enää siementuotannon alettua päässyt.
Missä iässä kovimmat orgasmit?
5
898
Vastaukset
- Anonyymi
oisko ollut 30 paikkeilla kun keksin runkata nahkarukkanen kädessä kaikessa rauhassa.
- Anonyymi
No itse sanoisin että 30-40 oli mulla ehkä voimakkaimpien orkkujen kausi mutta nyt olen seksisuhteessa 70v. naisen kanssa ja hänellä on kyllä uskomattoman pitkät orkut, siis kestää kauan, etenkin nuolemalla saa voimakkaasti ja kestää pitkään mutta myös niin että minä olen alla ja hän päällä, sanoo että klitoris osuu jotenkin aivan täydellisesti mun kullini tyveen naidessa ja saa kyllä helposti siinä asennossa ja kestää kanssa pitkään, monesti haluaa ekan kerran jälkeen vielä toisen tulemisen siinä päällä tai sitten niin että minä laskeudun alaspäin ja nuolen hänelle toisen hänen ollessa mun kasvojen yllä, pari sormea toisinaan sisään samalla tässä asennossa ja tunnen kuinka hänen pillunsa sykkii sormien ympärillä kun laukeaa.
Aivan parasta seksiä ikinä!! - Anonyymi
Pitkän kokemuksen myötä voin vakuuttaa että 70v jälkeen alkaa tuntua todella hyvältä. Tahti kyllä rauhoittuu kertaan -pariin viikossa, mutta laatu korvaa määrän.
- Anonyymi
Tuolisi olisi varmaan kohta 49 vuoden iässä.
- Anonyymi
Ikää 60+ ja pari vuotta sitten keksin anaali iloittelun. Sormin, tapilla, dildolla. Kyllä runkatessa ei ikinä sitä ennen tämmöisiä orkkuja saanut. Aivan tajuttomia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 285651
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333613Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533522Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263417Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1243006Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322727Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint222419Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1212392- 442390
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205