Tykätä minusta?
Voitko mies mitenkään
Anonyymi-ap
49641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Teet upean uran siellä ja saat komean ja rikkaan miehen. Tämän halusinkin kuulla. Voi hyvin nuku hyvin.
Ei kaikki pysty tekemään uraa elämässään.
Mistä sä puhut tässä??
Elämä hymyilee
Tyttö hyvä, tykkään sinusta 😘
Kenen tyttö?
Ihanaa aloittajaäijä jukujuku nyt tuli mukaan koko suku
Sinä ansaitset kultaa.
Kaikki tykkää susta 🫂
Kyllähän mä tykkäänki
Olen ihan luovuttanut kun en usko että näin typerä mies kelpaa koskaan sille naiselle ja on varmaan varattukin, en tiedä. Unia näen, joissa olen menossa häntä kohti ja haluaisin hänet kohdata. Nämä unet on outoja, koska tosielämässä kammoksun hänen kohtaamista ja pidän sitä mahdottomana.
Yleensä unet kai heijastavat niitä ajatuksia joita valveilla ollessa käy läpi, mutta nuo unet toimivat vastoin sitä mitä ajattelen hereillä, ja siksi ne on outoja.
Jos olet päättänyt jo luovuttaa niin luovuta sitten oikeasti. Keskity johonkin muuhun, vaikka kehittämään itseäsi. Siinä on enemmän mieltä kuin riutua selvittämättömissä tunteissa. Mikäli tuo paine kasvaa älyttömäksi, suosittelen rohkaistumaan ja selvitä onko niitä mahiksia vai ei. Kun sulla on se totuus, torjunta tai lähentyminen niin pääset eteenpäin. Peace!
Eiköhän toi kuulosta kuitenkin aika miraalittomalta??
Kuulostaa :3
Selitäpä tarkemmin, mitä moraalitonta tässä sinulle oli?
Voisin ja tykkäänkin. Tiedän että meillä olisi hyvä yhdessä, kun uskaltaisimme vain ottaa sen kuuluisan ensimmäisen askeleen. Pidän sinusta kaikin tavoin, olet kaunis nainen ja luonteesi vetää minun ajatukseni sinuun hyvin usein. Meillä on ollut omat haasteemme, mutta itse olen ne kokenut lähinnä "kiusallisen ihaniksi" Ja omalta osaltani voin kertoa, että pyydän anteeksi käytöstäni henkilökohtaisesti, käsi sydämellä tai kätesi kädessäni, sekä varmasti niin että ymmärrät etten ole tahtonut koskaan käyttäytyä kohtaasi tahdittomasti. Jos elämänlangat kietovat vielä joskus meidät yhteen, lupaan että pidän sinua hyvänä aina kun olemme kadottaneet hetkeksi toisemme, ja huolehdin ettei sinun tarvitse tuntea kylmää eikä ajatella olevasi yksin enää koskaan.
https://www.youtube.com/watch?v=5FL0y6Wxhx4&list=RD5FL0y6Wxhx4&start_radio=1
On todellakin naisena esiintyen jodlaava äijä erittäin uskottavaa, että meidän naisten koko vtun elämä riippuu siitä, että mitä muut meistä ajattelee ja diggailee
Tykkäänhän minä sinusta M.
Tuu tänne niin saat pitkän ja tiukan halin!
En
Tykkäsin ja ghostasin 😂
No miksi ghostasit jos tykkäsit?
En kerro
Tosimiesten juttuja. 🤫
Vellihousu. Kun et uskalla, joudut tyytymään.. sekin on valinta.
Mun ei tarvi tyytyä mihinkään. Tarjolla on liikaakin vaihtoehtoja
Jos olisi hyviä vaihtoehtoja mitä sä täällä nysväät? Mene nyt riiaamaan vaihtoehtojasi :D
Just äsken vasta tänne tulin.
Kerro toki miksi tulit? Missä se vaihtoehto on?
Oli eilen….
Nii.. ja sä tulit sitten tänne koska.. toivot että vaihtoehto kirjoittelee sulle täällä tällaisia?
en
Tää ei oo multa. En mä täällä ruikuta, että hänen pitäis musta tykätä. Jos ei tykkää,niin ei tykkää.
Aloittajalle: Nyt nainen kaivat itsekunnioituksesi rippeet ja lakkaat vonkumasta yhden miehen perään. Keskityt itseesi ja kivoihin juttuihin, niin voit löytää itsesi ja jonkun, joka tykkää susta sellaisena kuin oot.
N sivusts
Voi hyvän tähen näitä huomionkerjääjiä 🙄🙈
Juu ja sinä varmaan satavarmana kuvittelet vielä tekstin jonkun tuttavasi kirjoittamaksi eikö niin kekkeruusi?
Toivotaan että tää apaattinen alootuksesi wörkkii näille sanonko mille palstasetä.- T nainen
Muistan kun tyķäsin. Liikaa ja siksi kävi miin.
Tapana on tykätä jos valinnan tekee. Elämä on.
Et ole älykäs
Kaikkea ei saa, mutta ei auta.
Voi tykätä vaikka ei saa.
Jotenkin😂
Tykkään vaaleist ;D
Meen takas pihalle polttamaan hiuksiani. Moi!
👌🏻👌🏿
Tosta tulee pikkasen mieleen kukko tai kana.
Jos olisit hän, sanoisin että joskus ihmisten välille syntyy näkymätön side, se syntyy usein kiinnostuksesta toista kohtaa. Se joustaa elämän rytmien mukaan, mutta kun kohdataan, se ominaisuus muuttuu, ja se alkaa kiskomaan toista kohti. Tykkäämistä se kaiketi on, toisen lähellä on hyvä olla ja kosketuksessa on halu saada se taltioitua aivolohkoon, jossa sijaitsevat mielettömyys, pakkomielle ja mielihyvä.
https://www.youtube.com/watch?v=2j-WltVu194&list=RD2j-WltVu194&start_radio=1
En usko jo!
Kiva kuulla nyt. Mä olen kaulaani myöten pississä suhun.