S-marketin tankkauspisteitten sivulla. Mitään autoa ei just siinä kohdin ollut.
Hellekö sekoittanut pään, tavanomainen dementia, vai tuliko kiirelähtö ambulanssilla?
Siinä ne kassit tönöttivät kaikessa rauhassa.
Enemmän kuin parinkympin verran ruokaostoksia niin täysissä kasseissa.
Toinen kummallisuus:
Naisystävänsä kanssa liikkeellä ollut tyyppi huutokertoo mustalaispoikajuttujaan ajellessaan Armonlaaksontien sillan pyörätiellä.
Kuule tyyppi tässä sulle nyt vielä kerran tällanen kanta: Mustalaispoikien tekemiset ovat ihan mustalaispoikien oma häpeä!
KAKS ISOA PAPERIKASSIA RUOKATAVARAA
2
74
Vastaukset
- Anonyymi
Jo on huutokertojalla ongelmat!
Tiedetään kyllä kenen porukoihin huutokertoja kuuluu. Eikö se porukan kihokin ihan omilla ansioillaan "lomailemaan" päässyt? Ihan omilla ansioillaan. Ja poliisin paikalle soitti ihan joku muu kuin mitä kiho luulee. Onko joku soittanut pojalle poliisin? No, pitäs poliisin sit sille kertoo kuka soitti, että osaavat mennä oikeaan paikkaan kostamaan!- Anonyymi
Jos poliisi tulee paikalle, silloin on jotain tapahtunut. Mitäs siinä pullikoitte! Ihan itte ne poliisit paikalle olette saaneet!
Ja tosiaan, pitäs varmaan sen poliisin sitten kertoa, kuka sen poliisin paikalle soitti, ettei sen jonka tekemisten takia poliisi paikalle tuli, rupea KOSTAMAAN VÄÄRÄLLE IHMISELLE!
Mites se yleensä on mahdollista, että "lomareissun" saa, vaikkei olisi mitenkään sitä itse ollut hankkimassa? Arpajaisvoitto vai?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403097- 812984
- 1912504
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362205- 271529
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411416Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231403- 101284
- 131269
- 221251