Minä tykkään vain ja ainoastaan

Kaivatustani eli yhdestä ihanasta miehestä. 🥰
6500
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuulostaa siltä, että joku sun hoidoista on suututtanut sut ja nyt kelpaa lohdutukseksi kuka vaan.

Äänestä
  • Vastaan vaikka en ole aloittaja. Siinä olemme täysin samanlaisia 🥰 …jos nyt rakastamaansa tai rakastamiaan voi hoidoiksi kutsua. Äkkiä valikoimasta joku johon on jo tunneside olemassa jos toinen horjuu.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Vastaan vaikka en ole aloittaja. Siinä olemme täysin samanlaisia 🥰 …jos nyt rakastamaansa tai rakastamiaan voi hoidoiksi kutsua. Äkkiä valikoimasta joku johon on jo tunneside olemassa jos toinen horjuu.

    Palstalla liikkuu pyyteetön raukkettelija. Sisarussuhde vähänkuin.

    Äänestä

  • Kiitos aloittajasetä, että edistät tätä tervettä ilmapiiriä ja suhteellisuudentajua keskustelupalstaa kohtaan👍

    Äänestä

Tunnetko hänet voidaksesi väittää tykkääväsi vinkkinä siinä kohti kun haluat muuttaa kaivatussasi yhtään mitään et tykkää hänestä vaan mielikuvastasi päässäsi jonka olet hänestä itsellesi luonut

Äänestä
  • Kyyninen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaivatustani eli yhdestä ihanasta miehestä. 🥰

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu