Jos ei olisi erottu? Millaista elämä olisi?
Mietitkö koskaan oltaisiinko vielä yhdessä?
13
256
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Jos ei olisi erottu niin silloin oltaisiin yhdessä, tietenkin.
- AnonyymiUUSI
Hänen kanssaan en ole yhdessä vielä ollut.
- AnonyymiUUSI
huonoa. hyvä kun erottiin
- AnonyymiUUSI
En.
- AnonyymiUUSI
Mietin useasti, miten typerästi tein. m>n
- AnonyymiUUSI
Mietin. Totta kai mietin.
- AnonyymiUUSI
Tarvitsisin sen eron. Se kasvatti mua. En tiedä olisinko sillä kokemuksella osannut olla suhteessa. Ehkä se ois kestänyt mut enemmän panostusta se ois vaatinut molemmilta.
- AnonyymiUUSI
En kaipaa ketään entistä.
- AnonyymiUUSI
En koska elämäni on paljon huolettomampaa näin
- AnonyymiUUSI
En olisi jaksanut katsoa tyyppiä joka yrittää alistaa ja muuttaa toista.
- AnonyymiUUSI
Rinnakkaistodellisuudessa moni asia olisi voinut mennä toisin jos olisi niin ja näin, mut ei menny. Ihan vaan yleisesti.
- AnonyymiUUSI
Mun ei tartte miettiä. Minut jätettiin
- AnonyymiUUSI
Joskus käynyt mielessä nuoruuden kumppani, miten hyviä oltiin keskenämme kaikessa. Mutta meni ja petti ryökäle.
Mutta elämä olisi ollut liian tylsää ilman eroa, vaikka se toi paljon surua. Samoin kaikki muut kokemukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä392955- 632344
- 1742304
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331998- 171375
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411346Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221343- 101224
- 221201
- 111194