Olen katsellut mieheltäni salaa Spermatudion tube pätkiä, joissa yhtä naista pannaan ja lasketaan paljaalla sisään monen miehen voimin. Tuo on alkanut kiihottaa minua. Siitä on tullut jonkinlainen fetissi. Haluaisin joskus kokeilla, mutta miten esittäisin asian miehelleni ? On kanssasisarilla kokemusta ? Kiitos asiallisista vastauksista.
Fetissinä " spermastudio"
7
399
Vastaukset
Kannattaa miettiä ennen kuin kerrot joka fantasiastasi miehellesi. Jos miehen fantasiana ei ole ryhtyä aisuriksi, niin hän tuskin pitää ajatuksesta, että joukko miehiä panee sinua - ja vielä paljaalla. Ja vaikka miehesi olisi niin nössö, että tällaiseen suostuisi, niin tuskinpa tästä mitään hyvää seuraisi suhteelle.
Kaikkia fantasioita ei ole pakko toteuttaa. Minullakin on joitain fantasioita, joita en ikinä toteuta, koska ajatus olisi tosi huono, enkä viitsi niistä sen tarkemmin kertoa edes tällä keskustelupalstalla.
Pääsi sisällä voit toki kuvitella mitä haluat.- Anonyymi
Miksi ei, kokemuksesta tiedän, että vaikka tuo fetissinä onkin kiihottava, niin toteuttaminen on hiukan eri juttu.
- Anonyymi
Fetissi ehkä, mutta totuus on että kimppa neljän miehen kanssa on Max. Ja tuo sperman roiskiminen vähän kyseenalaista. En itse ainakaan sisälle antaisi laskea.
- Anonyymi
99,9999 % varmuudella ap on pervo ukkeli joka haluaa naiseksi tekeytyneenä selvittää mitä muut on mieltä hänen vinksahtaneesta ideastaan.
- Anonyymi
Ai sä luulet, että maailmassa ei kukaan tai koskaan pane kimpassa useamman miehen toimesta yhtä naista. Mees kattoon Hollantiin tai Englantiin GP iltoja, niin karmea totuus ihmisten oudoista seksuaalisisita jutuista paljastuu.
- Anonyymi
Jospa kysyisit suoraan ? Vaikka näin " kiihottaako sinua , jos mua pantaisi kimpassa ? " ja jos naama menee pahan näköiseksi, unohda koko juttu. Jos taas ei, niin kerro, että "sinuakin kiihottaa katsella sellaista". Kysyvä tietää mihin eksyy :)
- Anonyymi
Suomessa on myös tuollaisia juttuja, on kimppaa, jne. Himoksessa viime kesänä eräs rouva iroitteli oikein kunnolla. Siinä touhussa ei yksi tai kaksi miestä ollut mitään. On se vaan niin hirveää ja kauheaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos4706660Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http1983988Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1112543Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit282100Moraaliköyhä S-ryhmä
S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko1441501Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?791356Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te861198- 681196
- 651136
- 481109