Nauttisitko katsella kun hyvä perseinen blondi pissii erinäisissä paikoissa. Erilaisissa asennoissa. Esimerkiksi metsässä parkkihallissa suihkussa uima-rannalla. Kiihottava suhina ja kuvankaunis innie posliinipillu.
Pissapornoa
7
412
Vastaukset
- Anonyymi
Voisiko hyväperseinen blondi tulla pissalle Hki metsään ,kallioille tms?
Maigret56- Anonyymi
Mitäs saadaan vastineeksi. Jos saat katsoa kun pissaan. Otan suihin mieheltäni. Pyllistelen sulle mun persettä ja tiukkaa kiimasta pillua.
- Anonyymi
Mitä haluut et laitan päälle. Haluatko että pissaan? Haluatko että masturboin ja kattelet. Vai haluatkonähdä kun mieheni nai minua. Se on kiihottavampaa ku tulee pitkä pissa ;)
- Anonyymi
Just onki kova kusihätä. Nyt täytyy mennä pöntölle ettei loraha kaupan lattialle 😇
- Anonyymi
Mihkäs haluisit et pyllistelen. Pitäs pari tuntia pidätellä et tulis piiiitkä pissa. Saat kyllä katsella mutta miestäni kiihottaa myös kun kusen. Runkkaan sitä samalla monesti kun kyykistyn. Nautimme kun joku kiihottuu meidän irstaudesta.
- Anonyymi
Tuu Seurasaaren rannalle
- Anonyymi
Entä sinä? Haluaisitko katsella kun kusen Metsässä?
Paksusta kalusta ruiskin keltaista nestettä,litralaupalla.
Voidaan kuseskella yhdessä tai voit maata kalliola edessäni ja kastelen sinut kokonaan..
Virtanen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 322113
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle472016Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3141812- 341434
- 991350
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71278Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko141226Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101137Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661026- 391020