Olen kuullut että olette kaivanneet

Hengissä ollaan, mersu vaihtui taas tuoreempaan.
Ei mulla muuta, katsellaan taas muutaman vuoden päästä köyhät.

T:SuurimunainenLempust
6574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kuulu kankaanpään palstalle

Äänestä

Taitaa olla large mutta löysä

Äänestä

Rippikoulupoika revittää isoilta kuultuaan?

Äänestä

Päivititkö ihan 2000 luvulle Mersun

Äänestä

Aloittaja! Äitisi nokkapihdeillä pyrki saamaan sinut ulos tavarastaan. Siksi olet omituinen vikasi kanssa.

Äänestä

eikä oo pimppiä nähnyt ku syntyessään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hengissä ollaan, mersu vaihtui taas tuoreempaan.
Ei mulla muuta, katsellaan taas muutaman vuoden päästä köyhät.

T:SuurimunainenLempust

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu