Kun siellä nyt on kaikenlaista porukkaa niin laittaisivat niitä nyt kaupungille ajan ruohoja. Melkein kaikki kaupungin tyhjät tontit kasvaa pitkää heinää .
Aika harvoin ekolle on otettu romaneja töihin mut nyt kuulemma on ,ainakin joku Leif ja muitakin romaneja. Hyvä kun nekin joutuu jotain tekeen
Loimaan ekotori
7
576
Vastaukset 7
- Anonyymi
Alkaa Ekotorilla kauppa käymään kun saatiin romaneja myyntimiehiksi! Rahanpesua siellä on harrastettu tähänkin asti, kun maksuksi kelpaa vaan käteinen!
- Anonyymi
Ai ekotorilta rahanpesua. En ole kuullutkaan. Kuka siellä sellaista harrastaa. Ja se on kyllä hassua et kortilla ei voi maksaa. Nykyään kaikki maksaa kortilla niin ei välttämättä ole edes käteistä mukana. Olis turvallisempaakin kun maksettais kortilla.
- Anonyymi
Just sai Suomi Eu:lta noottia kun käteinen tarvitsisi kelvata joka paikassa, jos tulee joku hätä tilanne tms. Nettiyhteyksiin ei todella voi luottaa, harmittaa tankatakkin kun Loimaalla ei enää käy käteinen kuin sisällä maksaessa.
- Anonyymi
Mun mielestä pitää saada maksaa myös kortilla
- Anonyymi
Voisin maksaa myös luonnossa...
- Anonyymi
Onneksi sitä ei siirretty mihinkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606