Hankkikaa tubettajat elämä

https://youtu.be/KkT8dykN5hU?si=lDl7LkOWgcEhpz-H

Onko sellainen elämä elämää joka sekoittaa pään ja tuhoaa parisuhteen?
10331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Persvakokonttuu ei tee hyvää parisuhteelle. Se sopii vain poikamiehille.

Äänestä

Samaa olen miettinyt.Joillakin tubettajilla on tapana tuoda kaikki parisuhteeseen liittyvät asiat tubeen.Kyllähän kansaa kiinnostaa katsella,miten suhteessa skulaa!
Voiko tuon surkeampaa tekoesitystä olla,kuin tuo Turamummon teeskentely.
Näkyy naamasta,ettei ole asiat kohdillaan!

Äänestä

Täysin käsittämätöntä mikä panee aikuiset ihmisen levittelemään henkilö kohtaisia asioitaan koko maailman tietoisuuteen.
Turaukot, pottukoirat, konemanit, metsämanit, pirjohannelet ja lukemattomat muut elämän itselleen hankkineet kantaa ottavat luomustajat kokevat jostakin syystä elämänsä olevan niin merkityksellistä, että hyvä kun eivät värkkiään esittele.
"Kahtokkee, tämmönen tiällä"

Äänestä
  • Kyllä ne esittelee mutta ei tubessa. Siellä sun ahdistus helpottaa.

    Äänestä

Älkää seurako noita idiootteja ja maksattekin noista vielä. Noihan on täyspösilöitä. Ei mulla muuta.

Äänestä
  • Pyri samaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pyri samaan.

    https://www.hs.fi/suomi/art-2000011356780.html

    Noin on käynyt kun tubettajien kotona kötkyilyä on kymmenen vuotta seurattu.

    Palkkatyön ikeestä on päästy ja töitä tekevät vain ihmisen joiden pää kestää.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    https://www.hs.fi/suomi/art-2000011356780.html

    Noin on käynyt kun tubettajien kotona kötkyilyä on kymmenen vuotta seurattu.

    Palkkatyön ikeestä on päästy ja töitä tekevät vain ihmisen joiden pää kestää.

    Edellinen työllistää.

    Äänestä

Kun kaikki laiskat ja pehmeäpäiset pötköttelevät nyt kotonaan niin miten ihmeessä tässä rasittuu polla?
Itselläni on kuudes vuosi menossa metsämannilaistyylistä maaseudun oleiluelämää niin kyllä tämä on mukavoo, hip hei ja diu diu diddun.

Äänestä
  • Oikein !! Antaa spurgujen stressata.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://youtu.be/KkT8dykN5hU?si=lDl7LkOWgcEhpz-H

Onko sellainen elämä elämää joka sekoittaa pään ja tuhoaa parisuhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu