..ja taas ja taas ja taas..

..näin unta sinusta. Ajatteles vaikka viimeksi tavattu varmaankin vuonna -86-87 niin silti vielä näen sinusta unia. Unessa olimme juuri rakastuneita.
2296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä näen jatkuvasti samasta ihmisestä unta mutta enpä täällä tod paljasta kenestä :)

Äänestä

Tämä taitaa olla myös minun tulevaisuus. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

..näin unta sinusta. Ajatteles vaikka viimeksi tavattu varmaankin vuonna -86-87 niin silti vielä näen sinusta unia. Unessa olimme juuri rakastuneita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu