Kesäkivaa alistuksen merkeissä?

Anonyymi-ap

Tiedän että oot ettiny just mun kaltasta nuorta, timmiä, hyvät muodot omaavaa naista sun elämään. Näytän sulle että kuulut mun jalkojen juureen, haluun et oot täysin mun omaisuutta. Oon pienikokoinen, mutta saan silti sut mun haltuun.
Päätän millon kosket itseesi, missä, miten ja millon annan sun tulla. Pistän sut palvomaan mun upean pyöreää peppua, isoja rintoja ja täydellistä vartaloa.
Mulla on sitten erittäin vilkas mielikuvitus, joten pistän sut tekee mitä erikoisimpia juttuja ;) mutta tärkeintähän on se että mä oon tyytyväinen! Sun tehtävä on pitää mut tyydyttyneenä ja tyytyväisenä.
Vaikka miten kiusaisin sua seksikkäillä kuvilla, sullahan ei oo todellakaan lupaa koskea itteesi ilman mun lupaa! Saan sut niin himokkaaksi, että susta tuntuu että et kestä. Mut sunhan on pakko, koska mä määrään ;) Tuhmalle pojalle tulee rangaistus ja kiltti poika saa palkintoja.
Kokeile mun alistuksessa viikon verran, vannon että jäät koukkuun!

Mun kaa voit olla täysin oma itsesi. Vaadin 100% luottamusta puolin ja toisin. Treenaan paljon ja ammatiltani olen hoitaja.

Todistan aitouteni :)

2

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hello niin kuuman kiimainen

    • Anonyymi

      Oikein ihanan kuuloinen juttu! Tosin rahastus ja etähommat eivät oikein innosta.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      22
      3037
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      40
      2644
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1503
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1350
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1251
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      40
      999
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      125
      903
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      32
      816
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      29
      663
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      59
      621
    Aihe