Muoti liike today

Onko muoti liike today Turun tieltä tehnyt konkan vai miks on loppunut ja liike siirretty Kauppalankatu 2, aika pieni myymälä. Eilen vasta huomasin
9505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onhan tuo listoilla ollut jo monia vuosia, joten mikä ettei.

Äänestä

Jos on myynyt vanhat toimitilat pois

Äänestä

Siellä ei koskaan näy olevan asiakkaita kun ohi menee ja nyt ikkunat on peitetyt
Eiks se omistaja ollut jollain konkurssi listalla tässä taannoin jos oikein muistan

Äänestä

Oletko aina katsellut ikkunan takana

Äänestä
  • Aina.

    Äänestä

Ei loimaalaiset mene Loimaalaissin butiikeihin

Äänestä

Ei meekkään ne menee turkuun

Äänestä

Onko suutari loppunut

Äänestä

En tiedä, mutta Prismassa on hyvä suutari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko muoti liike today Turun tieltä tehnyt konkan vai miks on loppunut ja liike siirretty Kauppalankatu 2, aika pieni myymälä. Eilen vasta huomasin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu