Tieks muuten mitä P-A Auvinen kommentoi

Mun youtube kanavalle kun olin sanonu et ''join your heroes and kill yourself''? No siis jotain subhumaniks haukku.

2007, sama vuosi kun näin nuoren naisen kuolevan bussin alle, poikaystävä vieres, olin 13
5172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oho, P-E siis tietenkin

Äänestä

Pekka-Eric heitti elämänsä hukkaan

Äänestä

Miten sinä olet selvinnyt siitä? Onko kaikki hyvin?

Äänestä

Mikä se sun youtube-kanava on?

Äänestä

👍👍

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mun youtube kanavalle kun olin sanonu et ''join your heroes and kill yourself''? No siis jotain subhumaniks haukku.

2007, sama vuosi kun näin nuoren naisen kuolevan bussin alle, poikaystävä vieres, olin 13

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu