Olen mies enkä koskaan ole meikannut, mutta äsken kävin punajuurta höyrystämään ja leikkasin kannan siitä sileäksi. Jostain syystä menin peilin eteen ja hieroin posket punaisiksi.... sitten vielä otsaankin. Aika vitaalisen näköinen tulos.
Taidan huomenna lähteä kauppaan posket oikein punaisina saas nähdä miten kuumana naiset on... kuiskuttelevat keskenään... onpa siinä punakka ja hanakka komistus
Taidan huomenna lähteä kauppaan posket oikein punaisina saas nähdä miten kuumana naiset on... kuiskuttelevat keskenään... onpa siinä punakka ja hanakka komistus
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onkohan Trump tehnyt saman porkkanalla tai vaikka appelsiinilla...
Juu hyvää pohdintaa. Karoteenia poskeen, ulkoisesti.
Entäs huulet?
Ei ollu huulilla väriä, mitä nyt tänään punajuurtakin oli lautasella kyllä.
Ootko kenkälankinnu ittes joskus?
Juu kerran kuussa aina kun käyn kelassa kylässä :)
Onks jo ollu rooliki Mummeleissa? :D
En tiedä noista mummeleista mitään, kai? Hra 47 olen olevinaan. Ap
Iltaa punakka
Hyvää iltaa vähän myöhässä. Niin meni hempeät helteet. Töitä on ollut kiva tehdä mutta olihan se lämpö nautinnollista.... jos oikein silmin katsotaan.