Miehen halut

Anonyymi-ap

Mies käy kuumana minuun vain kun verryttelee itsensä kiimaan tietyn pornonäyttelijän akteja katsoessa. Kehuipa kuinka kiimassa imi minua kun oli x naisen pornoa katsellut.

Onko tämä normaalia käytöstä 45v mieheltä ? Yhdessä oltu 20v.

4

673

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Porno addikti. Aivojen dopamiinitasot laskeneet vuosien katsomisen takia. Tuttu ilmiö. Saa kipinää ylä -ja alakertaan vain ottamalla dopamiinia pornosta. Valitettavan yleinen ilmiö. Olen itse ollut samanlainen joten tiedän mistä puhun.

      Pyydäppä miestäsi ihan oikeasti olemaan vaikka 3kk ilman pornon katsomista ni jo vain syttyy miehesi silmiin takaisin se kirkas polte sua katsoessa. Tämä ongelma on tosiaan korjattavissa sillä että lopettaa katsomisen kokonaan eikä korvaa sitä millään muulla, esim tiktok naisten tanssivideoilla.

      Kannattaa kumminkin tutustua tähän aiheeseen googlaamalla nofap, noporn, no nut november, pied (porn induced erectile dysfunction)... Jne jne koska pornon lopettaminen ei tule ilman vieroitusoireita. Vittumaisin oire on parin viikon sisällä alkava flatline:ksi kutsuttu ilmiö joka vie seksihalut, motivaation ja energiat alas väliaikaisesti.

      Suosittelen teille molemmille hyvin vahvasti koska porno addiktio ja sen tuomat haitat on valitettavasti täysin todellisia vaikka tämä kaalimato-onlyfans-tiktok yhteiskunta kuinka puhuvatkin pornon ja seksuaalisuuden puolesta estottomasti. Ei miehesi ei kuole eturauhassyöpään vaikka lopettaakin pornon ja runkkaamisen.

      • Anonyymi

        Kiitos!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitos!

        Jos miehesi on täysin ilman pornoa ja runkkaamista ihan rehellisesti niin tulet myös huomaamaan seuraavat ilmiöt kun aikas on kulunut tarpeeksi:
        1. Miehellä pysyvämpi, kovempi ja herkempi erektio
        2. Laukeaminen on voimakkaampi
        3. Enemmän spermaa
        4. Lentää pidemmälle (hiljalleen valumisen sijaan)
        5. Hän tulee nauttimaan enemmän seksistä koska se tuntuu ihan helvetisti paremmalta ja kiimaiselta. Itse huomasin mm. tekeväni seksiääniä kun lopetin pornon. Ennen olin aivan mykkä.
        6. Tulee palvomaan maata sun jalkojen alla vaikka olettekin olleet yhdessä kauan. Mä oon ollut rouvan kanssa kohta 20 vuotta ja meillä on lapsia. Lopetin pornon katsomisen ja runkkaamisen niin oma rouva rupes näyttämään ja tuntumaan ihan helvetin seksikkäältä :)

        Ei pornon katsomisen lopettamisessa taida oikein ollakaan mitään muuta kuin positiivisia puolia. Jokaisella elämän osa-alueella, ei vain seksissä. Tulee parempi itsetunto, energiaa, aivosumu poistuu, tulee motivaatiota tehdä asioita, päivistä tulee värikkäämpiä ja iloisempia. Keskittymiskyky paranee.. paljon hyviä juttuja.


    • Anonyymi

      On varmaan mu ei se kuumana suhun käy eiköhän se kuvittele panevansa kyseistä pornonäyttelijää kun panee sua niin niissä kuulemma monesti käy pornon suurkuluttajilla eikä usein edes perinteiseshä seksistä saa mitään mu henkilökohtaisesti en voi täydellä varmuudella sanoa kun en tie omasta kokemuksesta toki olen pornoa kahtellu paljonkin mu itse en itseäni pidä sen suurkuluttajana silti

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      196
      3959
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      56
      2807
    3. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      87
      1391
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      18
      1276
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1209
    6. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      20
      1011
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      974
    8. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      227
      922
    9. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      48
      911
    10. Väärä pää tutustumiseen

      Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä
      Ikävä
      107
      706
    Aihe