Mies käy kuumana minuun vain kun verryttelee itsensä kiimaan tietyn pornonäyttelijän akteja katsoessa. Kehuipa kuinka kiimassa imi minua kun oli x naisen pornoa katsellut.
Onko tämä normaalia käytöstä 45v mieheltä ? Yhdessä oltu 20v.
Miehen halut
4
673
Vastaukset
- Anonyymi
Porno addikti. Aivojen dopamiinitasot laskeneet vuosien katsomisen takia. Tuttu ilmiö. Saa kipinää ylä -ja alakertaan vain ottamalla dopamiinia pornosta. Valitettavan yleinen ilmiö. Olen itse ollut samanlainen joten tiedän mistä puhun.
Pyydäppä miestäsi ihan oikeasti olemaan vaikka 3kk ilman pornon katsomista ni jo vain syttyy miehesi silmiin takaisin se kirkas polte sua katsoessa. Tämä ongelma on tosiaan korjattavissa sillä että lopettaa katsomisen kokonaan eikä korvaa sitä millään muulla, esim tiktok naisten tanssivideoilla.
Kannattaa kumminkin tutustua tähän aiheeseen googlaamalla nofap, noporn, no nut november, pied (porn induced erectile dysfunction)... Jne jne koska pornon lopettaminen ei tule ilman vieroitusoireita. Vittumaisin oire on parin viikon sisällä alkava flatline:ksi kutsuttu ilmiö joka vie seksihalut, motivaation ja energiat alas väliaikaisesti.
Suosittelen teille molemmille hyvin vahvasti koska porno addiktio ja sen tuomat haitat on valitettavasti täysin todellisia vaikka tämä kaalimato-onlyfans-tiktok yhteiskunta kuinka puhuvatkin pornon ja seksuaalisuuden puolesta estottomasti. Ei miehesi ei kuole eturauhassyöpään vaikka lopettaakin pornon ja runkkaamisen.- Anonyymi
Kiitos!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos!
Jos miehesi on täysin ilman pornoa ja runkkaamista ihan rehellisesti niin tulet myös huomaamaan seuraavat ilmiöt kun aikas on kulunut tarpeeksi:
1. Miehellä pysyvämpi, kovempi ja herkempi erektio
2. Laukeaminen on voimakkaampi
3. Enemmän spermaa
4. Lentää pidemmälle (hiljalleen valumisen sijaan)
5. Hän tulee nauttimaan enemmän seksistä koska se tuntuu ihan helvetisti paremmalta ja kiimaiselta. Itse huomasin mm. tekeväni seksiääniä kun lopetin pornon. Ennen olin aivan mykkä.
6. Tulee palvomaan maata sun jalkojen alla vaikka olettekin olleet yhdessä kauan. Mä oon ollut rouvan kanssa kohta 20 vuotta ja meillä on lapsia. Lopetin pornon katsomisen ja runkkaamisen niin oma rouva rupes näyttämään ja tuntumaan ihan helvetin seksikkäältä :)
Ei pornon katsomisen lopettamisessa taida oikein ollakaan mitään muuta kuin positiivisia puolia. Jokaisella elämän osa-alueella, ei vain seksissä. Tulee parempi itsetunto, energiaa, aivosumu poistuu, tulee motivaatiota tehdä asioita, päivistä tulee värikkäämpiä ja iloisempia. Keskittymiskyky paranee.. paljon hyviä juttuja.
- Anonyymi
On varmaan mu ei se kuumana suhun käy eiköhän se kuvittele panevansa kyseistä pornonäyttelijää kun panee sua niin niissä kuulemma monesti käy pornon suurkuluttajilla eikä usein edes perinteiseshä seksistä saa mitään mu henkilökohtaisesti en voi täydellä varmuudella sanoa kun en tie omasta kokemuksesta toki olen pornoa kahtellu paljonkin mu itse en itseäni pidä sen suurkuluttajana silti
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1963959Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t562807Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per871391Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181276Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101209Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20201011- 46974
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt227922- 48911
Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä107706