Öitä M-nainen

4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itsellensö on hyvä kirjoitella

Äänestä

Kaipaavana M-naisena tuntuu tuskalliselta kuunnella. Illat on haikeaa aikaa, vaikka olisikin iloinen ihminen

Äänestä

Huh, no onneks vaan sulle. Ei löytyny yhteinen biisi. Sain päänsäryn. Ei voi lähtee edes lenkille, kun on pimeetä kuin mörön prseessä.
Öitä

Äänestä

Niin sinä et tiedä mitä on tosi rakkaus koska hylkäsit minut. Minä rakastin, yhä rakastan.
Mn

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tää on mulle itselle https://www.youtube.com/watch?v=yX-OkV_2z8A

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu