Ja taas meni pieleen

Anonyymi-ap

miespari eläkön miten tahansa, mutta minua ei ole koskaan kiinnostanut tutusta teihin! Etsin sunnilleen ikäistäni 60v miestä parisuhteeseen, koska halujakin on yhä!

5

137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellainen mies joka osaa tehdä aloitteen, eikä vaan kävele hiljaisena ohi! Tiesin tasan tarkkaan, ettei oman lapseni ikäinen koskaan ollut kiinnostunut minusta, enkä minä hänestä! Mutta se mitä hän teki oli kiusaamista ja sellaista kiusaajaa en koskaan halua elämääni! Ja vakituisen työpaikan menetys oli se viimeinen niitti!

      • Anonyymi

        Pelkkä hänen naamansa näkeminen jossain saa minut voimaan huonosti!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pelkkä hänen naamansa näkeminen jossain saa minut voimaan huonosti!

        En ole koskaan haukkunut ketään kasvotusten, mutta tietty oman lapseni ikäinen tulee saamaan minulta sanallisen rökityksen, jos hän vielä kerrankin lähestyy minua!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En ole koskaan haukkunut ketään kasvotusten, mutta tietty oman lapseni ikäinen tulee saamaan minulta sanallisen rökityksen, jos hän vielä kerrankin lähestyy minua!

        Voin rehellisesti kertoa, etten ole koskaan inhonnut ketään muuta niin paljon kuin häirikköä!


    • Anonyymi

      Nonnii alkaa järki löytyvä ja ketarat aueta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      23
      5024
    2. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      161
      4144
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      14
      3487
    4. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      67
      3106
    5. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      89
      2869
    6. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      152
      2667
    7. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      42
      2610
    8. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      28
      2473
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      20
      1715
    10. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      121
      1660
    Aihe