Olet vain rakastunut
Ei sulla ole nainen limerenssitilaa
Anonyymi-ap
16420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ja rakkaus on ihanaa
Jotkut tilat sillä on
Niin kai...
Kyllä minä sen tiedän. Olen aivan hullun rakastunut, ties kuinka monetta vuotta jo. Vaikken ole edes hänen kanssaan. Ajatella. Aikamoinen mies.
Olin
Ja sekin taisi olla rakastumista kuvitteelliseen henkilöön.
Samoin olin, kunnes teki päätöksen siitä, tai ei se rakkaus kuollut…ei kuitenkaan ole enää herätettävissä henkiin. En näe häntä enää samoin, usko olevan hyvä minulle.
Miksi teet päätelmät hänestä palstan perusteella etkä siitä millainen hän on irl. Olet luullut toisten ihmisten viestejä hänen viesteikseen.
Ihan kyllä suoraan kakki tapahtunut.
Joo sun vaatimukset mies meni liian pitkälle.
Joutuisit pettymään
Siinä missä minä toimin järkevästi sun vaatimuksiin enkä niinku joku hullu.
Ja onneks olet liian lyhyt, niin on helpompi unohtaa
Pitkä nainen
Juu, näin on 🥰 mutta vaikea sanoa vielä ketä rakastan, kun eipä tässä aikoihin oo ketään ollut käsivarren mitan päässä 🤭 Itekin ihmettelen, että joko vanhuus ottaa vallan ja viettelykset jää historiaan, kun ei kukaan äijä oikein sytytä 😥
Jasså. Tietäisi vaan kehen.
❤️❤️❤️❤️
Tiedän se ❤️
Aion viedä sut 15.9.kahville sinne missä olimme ensi treffeillä vajaa 2 vuotta sitten.
Ei enää onneksi, oli kamalaa.
Kukaan ei voi olla kakanssani yhdrssäp0