Microsoft Rewards

Anonyymi-ap

Tästä voit joka päivä tehdä oman bing haun tai etsiä tietoa josta saat kertyy pisteitä jolloin ne voit eläinhoitolaan vaikka lahjoittaa tai hankkia zalando tai ikea ym lahjakortin. 15 tuhatta pistettä jo kertynyt.
Microsoftin oma asiakas etu .

https://rewards.bing.com/welcome tästä asia enemmän.

Täältä saat ison potin pisteitä jo liittyessään.
Kiva etu jos tarvis lahjakortin hankkia ja ei halua omia rahaoja laittaa eli säästöä sekin.
liittymis etu https://rewards.bing.com/welcome?rh=E7ABC3A2&ref=rafsrchae

3

469

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Bing on paskempi hakukone kuin ihmisen paska. Sillä voi hätätapauksessa mennä googleen, jos ei löydä selaimen osoiteriviä. Ihan turhaa ajanhukkaa yrittää jotain bing rewardseja. Ala vetää peukkua tai mene töihin niin unohtuu nuo hömpötykset

    • Anonyymi

      Microsoft Rewards on kyllä yllättävän hyvä palvelu, kun sitä käyttää säännöllisesti. Bing-hakuja ja pieniä tehtäviä tekemällä kertyy pisteitä, joilla voi lunastaa lahjakortteja esim. Ikeaan, Zalandoon tai vaikka lahjoittaa eläinhoitolaan.

      Ei ehkä kaikille, mutta jos tykkää pienistä bonuksista ilman rahallista panostusta, niin tämä on ihan kelpo tapa säästää. Itsekin olen saanut lahjakortin silloin tällöin – mukava yllätys arjen keskelle. Ei tarvitse joka päivä klikata tehtäviä tai käyttää Bingiä aktiivisesti.
      Riittää, että käytät Microsoftin tuotteita normaalisti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      165
      2687
    2. 84
      1167
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      237
      1025
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      996
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      82
      868
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      88
      721
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      103
      632
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      53
      588
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      562
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      518
    Aihe