Joensuussa on paljon kiekkopaikkoja

Joensuun kaupunki perustelee parkkipaikkojen maksullisuutta pysäköintituloilla, parkkipaikkojen saavutettavuudella ja yksityisten hallien kilpailukyvyllä.
8128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ilmainen parkkialue on vieressä asuvien kiusaamista. Häiriöt kohtuuttomia. Kaikki vaan maksulliseksi, vähenee autoilu keskustassa tai menkööt parkkitaloihin.

Äänestä
  • Asiaa, asiaa.

    Äänestä

Hommatkaa netistä itse liikkuva kiekko saa pysäköidä koko päivän eivät pysty todistaa onko normi kokeiltu on😂😂😂😂

Äänestä
  • Siirtää tunnin kerta naksulla aina👌👌👌👌👌

    Äänestä

Kyllä parkkeeramisesta kuuluukiin maksaa, jos on varaa pittää autoa, niin on myös varaa maksaa parkkimaksuja.

Äänestä
  • Päätelmästäsi tulee mieleen eräs hölmöläistarina.

    Äänestä

  • Juuri niin.

    Äänestä

Oma autokatospaikka lähellä toria parempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joensuun kaupunki perustelee parkkipaikkojen maksullisuutta pysäköintituloilla, parkkipaikkojen saavutettavuudella ja yksityisten hallien kilpailukyvyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu