Järjetöntä meno!

Anonyymi-ap

Rahaa aseisiin yli varojen? Pöljää touhua. Pitäisi luoda suhteita naapuriin!

17

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Järjetön putler.

      • Anonyymi

        Järjetön maamme nykyään HALLITUS


    • Anonyymi

      Russofobian takia. Vielä elää natsismi vahvana Suomessakin.

      • Anonyymi

        Ei, vaan turvallisuuden takia. Turvallisuus maksaa.


      • Anonyymi

        Milloin lähdetään tekemään SUUR SUOMEE


    • Anonyymi

      Aloittaja ei ymmärrä sitä faktaa, ettei naapuria välttämättä kiinnostaa mikään muu, kuin levittää omaa valtapiiriään mahdollisimman laajalle.

    • Anonyymi

      Kylläpä iskee sensuuri jos usaa kehuu

    • Anonyymi

      USA ON MAAPALLON SUURIN ONGELMA

      • Anonyymi

        Eiköhän se ihmispässi ole. Homo junttiensis. Kovia kansoittumaan missä vaan. Ja jos hyviä olisuhteita suotu, niin eiköhän nekin saumat paskota totaalisesti.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eiköhän se ihmispässi ole. Homo junttiensis. Kovia kansoittumaan missä vaan. Ja jos hyviä olisuhteita suotu, niin eiköhän nekin saumat paskota totaalisesti.

        Olisuhteita, juuri.


    • Anonyymi

      MAASTAMME tuli täysivaltainen USAN SÄTKYNUKKEVSLTIO

    • Anonyymi

      Kokoomuslaisista saa ainakin hyvää lihaa kriisiaikoina tarvittaessa. Ihan sama, mikä hallinto. Tulee SÄÄSTÖÄ!

      • Anonyymi

        Persut menee sinitummasalaattina ohessa, niissä ei läskiä eikä rankaakaan.

        Terveiset vaan tasavallan "puolustusvoimille".


    • Anonyymi

      Tämähän on alkua vasta. Massa- ja sotahysteria ja russofobia on vallannut euroopan ja varsinkin Suomen päättäjät. Sillä on vakavia seurauksia.

    • Anonyymi

      Kieltämättä on järjetöntä velkannuttaa omaa kansaa jotta toiset saa sotia ja tapaa ,ampua meidän rahat taivaalle ja ajaa yhteiskuntamme alas jotta niin voi tehdä.

    • Anonyymi

      Näin on kansamme tulee kurjistumaan KERJÄLÄISTEN VALTAKUNNAKSI TÄMÄN NYKY HALLITUKSEN TOIMESTA,MILJARDI ANNETTIIN RIKKAILLE VERONKEVENNYKSIÄ JA YHTEISÖVERO ALENNETTIIN SUURYHTIÖIDEN EDUKSI ,JA MILLÄHÄN NÄMÄ HALLITUKSEN KUZIPÄÄT MEINAA VIELÄ MAKSAA NATO PASKAA JOKA TIETÄÄ MILJARDEJA MAAMME ELÄMÄÄN , NATO PASKA ON MAAMME KATO ,EN PISTÄ TIKKUA RISTIIN TÄLLÄISEN USAN NUOLIJA VALTION PUOLESTA JOS MAASTAMME TULEE NYKYMENOLLA USAN NARRIVALTIO JOKA TAPPAA KÖYHÄT TÄLLÄ POLITIIKALLA

    • Anonyymi

      Näin on ,millähän meinaa Nato ääliöt maassamme maksaa nämä
      Golfi kaverin seikkailut NATO JA USA ON MAAMME TÄYSTUHO

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      196
      22582
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      99
      9869
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      54
      7748
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      102
      6529
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      193
      6237
    6. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5851
    7. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5340
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5243
    9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      124
      4890
    10. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      107
      4584
    Aihe