bi-ryhmäseksi

Anonyymi-ap

Onko täällä kokemuksia siitä, että ryhmäseksi ryhmän kokoonpano koostuu bi-seksuaaleista? Meillä on kuuden hengen porukka jossa kaikki ovat bi-henkisiä. Niin miehet kuin naisetkin. Eli kaikki ovat kaikkien kanssa kun seksiä harjoitetaan. Meillä on huoneessamme sellainen iso patja johon kaikki mahtuvat kerrallaan ja siinä kun ollaan lähekkäin, niin ei tarvitse välittää siitä keneen koskee tai kuka ottaa esim. kyrvästä kiinni. On erittäin kiihottava ja tyydyttävä tunne, kun esim. itse miehenä on naitavana ja samaan aikaa naisen ottaa sinulta suihin. Tai se, kun mies ottaa suihin ja nainen esim. nuolee samalla anustasi.

10

582

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Porsastelijat taas sekoilee

      • Anonyymi

        Ja sinä tietysti mukana. Mistäs sä muuten tuonkin tietäsit. Hyi saatana mitä possuja olette


      • Anonyymi

        Ja sinä tietysti mukana. Ethän sä voi olla poissa.


      • Anonyymi

        Sikailua


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sikailua

        Mitäs sikailette.


    • Moikka. Pääasiassa olen ollut pelkästään hetero parien kanssa. Niissä jokusen kerran mies halunnut ohjata kalua vaimon sisään, tai nuollut samalla.
      Yksi kokemus missä molemmat ottivat suihin, ja ei ollenkaan tuntunut pahalle.

      • Anonyymi

        Samoin täällä ollut 2b M ja nainen ja mies otti suihin ja myös pannessa naista hyväili kiveksiä ja peppuakin.
        Mukavaa oli 54v biukm 017


      • Anonyymi kirjoitti:

        Samoin täällä ollut 2b M ja nainen ja mies otti suihin ja myös pannessa naista hyväili kiveksiä ja peppuakin.
        Mukavaa oli 54v biukm 017

        Mukavoo puuhaa. :)


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      164
      3014
    2. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      33
      2834
    3. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      39
      1846
    4. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      28
      1829
    5. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      190
      1731
    6. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      206
      1536
    7. "Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...

      ...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig
      Maailman menoa
      325
      1493
    8. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      103
      1466
    9. Toivottavasti myös pysyy häkissä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �
      Suomussalmi
      17
      1279
    10. Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa

      Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,
      Perussuomalaiset
      71
      1235
    Aihe