Kuha mietin. On sulla parempaakin tekemistä.
Miks sä kirjotat?
Anonyymi-ap
48601
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Täsähää mää kalastelen ku on kerta kalamieheks tituleerattu. Kyllä se ennemmin tai myöhemmin nappaa saaliin taipumukset tuntien.
"Magneetilla pääsee ja totosta syödään ja lypsetään". ;)
-sivusta
Agenda on jo tiedossa, työkalut on vain vielä kitkettävä
Totomiehes saattaa olla ihan vaan ruunia ns
Ymmärrystä ja paijaustahan se lähinnä kaipaisi. Kaikkeen ei riitä aika ja voimat minullakaan.
Siitä kiva et mä käytän aikani joutessani ihmisiin tutustuen tämän lisäksi oletko koskaan kuullu että maailmasa on yli kahdeksan miljardia ihmistä joihin tutustua jos ajatteli keretä kaikkiin tutustua edes jotenkin pittää siitä tutustumisesta aika vn nopeasti suoriutua muuten ole pienintäkään toivoa
Todellakin. Tekemistä riittää, ja kirjoittaakin pitäisi jotakin ihan muuta.
Haluan että tämä selviää. Ahdistat minua.
Mikä minussa ahdistaa?
Hänen pitäisi ymmärtää mitkä asiat. Suoraan sanottuna pelkään, että aikoo tehdä minulle väkisin jotain fyysistä.
Erikoista voimaantumista taas yksinkertaisille, naista esittävä setämies. Käytän ilmaisua vihamielisen sensaationetsimisen vuoksi, ei näitä kukaan hyvällä tahdolla lue tai tarkemmin pyörittele
L-miehelle siis tämä. En tiedä miksi poistettiin.
Aivan niin, kalan spermat.
Maidit in finnish
🥳🥳😍😍🥳🥳
On mulla. Muttako tuli ikävä eikä oo sen naisen yhteystietojakkaa. Huonompi homma.
Niin on. Vaivaa vain taikinaas ap.
Kuha ei mieti. Se ottaa.
Ei kai se ota, jos en enää tapaa sitä?
No haluatko sinä sen kuhan?
En halua ketään joka vaan ”ottaa”.
En usko, että kuha on tuollainen, vaikken olekaan häneen ihastunut. En jotenkaan usko, että hän olisi mitenkään vaaraksi.
Täällä sitä rannalla ruikutetaan
Minusta sellainen olisi mukavaa 😏
Joo, terveessä parisuhteessa.
🫴🏻 come.
Luuletko oikeasti pystyväsi terveeseen suhteeseen kenenkään kanssa L? Tässä tilanteessa vielä se, ettei naisella ole edes tunteita. Siinäpä vasta olisi terve suhde.
Tarkoittaako L tässä yhteydessä lahnaa?
Ei tarkoita vaan nimen nimen alkukirjainta.
Varmaan purkaa vain tuntojaan. Sekin voi olla tärkeää. Tuulettuu ajatukset ja tunteet.
Suola kalun suoristaa, kala kovana pittää. -jostakin lainattua.
Jaa empä usko kyllä mulla on ainakin pysyny kovana ilmsn kalaakin ja mitä suoralla tekee
Lopeta. Heti. 😐 Se oli sananlasku, ei haluanmenettäätaaskerrankeskittymiskykyni- kehotus.
Mitä oon kirjoittanut?
Ja mitä parempaa tekemistä olis?
Niiko sun mielestäsi!
Ajankuluksi eikö se ny ole yksi ja sama mitä sitä ajankulukseen mielummin tekee kun puoli-ilmaiseksi töitä työnkuvasta riippuen mulla on omat palkkavaatimukseni jonka alta mä en vaivaudu tekeen muuta kun täyttämään ehdät työttömyys aikana jotta työttömyyskorvauksen saan jos jollain on epäilystä mun osaamisesta kyselee vanhoilta työkavereiltani tai työnantajiltani
Juu lepäsin niinkuin halusit.
On mulla ja teenkin. Kävin äsken harjoittelemassa uusien jigien kanssa ja nyt tulin kotiin ja palstalle. Eilen viimeksi kävin täällä palstalla eli en ole täällä kovin aktiivisesti kun en tänne mitään uikutuksia kirjoittele vaan lähinnä välillä pieniä mukavia sivuhuomautuksia. Henkkoht viesteillä kerron aina jos jotain tärkeää. Kiitos kalastusvinkeistä rakas besserwisserini ja mukavaa päivää. Voit aina luottaa etten tätä kautta sulle tee aloituksia jos jokin asia mieltäni meidän jutussa vaivaa eli ne on aina joltain muulta. Mulla on tänään tosi hyvä fiilis ja kaikki muutenkin hyvin.
en oo vielä viittinyt ottaa askelta oikeasti uutta miestä kohti siksi täällä:)
Koska on Ikävä häntä!!
Ketä häntä?!!
Sama. Ihan sama. sivusta
Kuvaile ikävän kohdetta. Haluan ottaa rauhassa, en väkisin. Rajoja kunnioittaen ja sopivaa aikaa ja paikkaa tarkaten. Ehdottomasti oon kyllästynyt tuijottamaan jokaista autoilevaa ihmistä, olisitko se sinä? Miettimään, missä olet, mitä teet? Ajatteletkohan minua? Tuletkohan vielä joskus paikkaan, jossa tavattiin, vai kuvittelenko Snickers-patukan uurteet tilallesi? Inhoatkohan minua tosi paljon?
Hyi hitto mitä tekstiä joltain mieheltä!
Aika äitelä jätkä
Mitä pikku kille päiväkoti alkanut hyvin?
T-naista
Et kai sä tänne kirjoittele?
Montako viestiä saanut kesän aikana täällä nk.oletetulta kaivatulta?