Perse......

Anonyymi-ap

Kenellä Orimattilan paras perse?

8

650

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      -SDP:n -PERSEILIJÄLLÄ- on Ainakin -PASKAISIN - tietojen mukaan !

    • Anonyymi

      Hevosella😂
      Orimattilassa niitä riittää.🤭

    • Anonyymi

      Mulla, treenasin etelässä tiiliskivireidet ja muodokkaan takamuksen.
      Missä Irkut ja Mirkut on?

      T: Keijo

      • Anonyymi

        Ei ole Keijo ennää. Turha muistella menenitä.
        T: Irkku


      • Anonyymi00007

        Keijo täälläkin. Jotenkin mä joo muistelin että joku Keijo täällä jatkuvasti oli. Ei se vain mulle vastannut kuitenkaan. Mistään Irkuista ja Mirkuista ei ole ollut aikoihin.

        Näitä nimiä mä olen viime aikoina miettinyt (eli just Keijo Vilhusen takia) ja kun noissa on joku jännä systeemi. Kerran oli minun nimikin siihen laitettu ja vaikka meitä nyt on, niin silti vähän jäi häiritsemään.

        Kaikki miesten nimet on kuin tuttuja omasta elämästäni, mutta naisten nimet on mulle täysin viereita. En tunne tuon nimisiä yhtään. Se Raksa-Rane silti EI OLE tuntemani Rauno (eli isäni kaveri), vaikka täällä niin väitettiin. Sen valheen takia mä varmaan noita sitten olen alkanutkin miettiä eli Rane-keissi oli ennen kuin aloin Keijoa miettiä... tai no tietenkin, kun vasta viime kesänä edes päädyin vahingossa Aarnio-podcastiin. Aidon vahingossa. Mä olin laittanut väärän podcastin pyörimään ja mulla kesti tajuta että se oli väärä :D Loppujen lopuksi ihan v*tun hyvä vahinko! Onnekas vahinko! Hyvin tehty multa.


    • Anonyymi

      Mattilanorilla.

    • Anonyymi00008

      Varmaan sillä kyttääjä ja ahdistelija Reijolla,yöks mikä vanha vaari.

    • Anonyymi00009

      Mulla se yhä on, Lewis 501 istuu tiukasti.
      Käyn salil enkä polta, amisviikset on tippunu ja tilalla uhkeat kalapuikot.
      Pena se vaan on kade kun sen ahteri on....
      Tai siis ei sitä ole.

      T: Keijo

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      307
      3025
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      61
      2353
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      121
      2049
    4. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      349
      2033
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      127
      1733
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1385
    7. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      67
      1379
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1337
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1263
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1233
    Aihe