Sain juuri tietää että uusi kumppanini on ennen minua harrastanut n. 2 vuotta seksiklubeilla käymistä ja osallistunut mm orgioihin jne. Hän kertoi että on ollut suojaamattomassa seksikontaktissa n 10 eri miehen kanssa. Hän kävi testeissä ja ne olivat puhtaat.
Miten kauan suosittelisitte suojattua seksiä? Pelkään sukupuolitauteja ja tiedän ettei testeissä näy useampi niistä vaikka toki muuten näkyykin. Minua ennen hänellä oli aiempi suojaamaton seksikontakti n 3 viikkoa ennen kuin me harrastimme seksiä.
Suojaamaton seksi / seksiklubit
6
1097
Vastaukset 6
- Anonyymi
No niin spede se taas on pitänyt tippuri tiinojen kanssa orgioita kopissaan
- Anonyymi
Jaahaas spede se jauhaa taas paskaa tuutin täydeltä.
- Anonyymi
Jätä se huora!
- Anonyymi
Tautia odotellen...
- Anonyymi
Noilla seksiclubeilla käy hyvin vastuullista porukkaa. On tutkittu, että niistä ei juuri leviä sukupuolitauteja. Olemme käyneet samalla yksityisclubilla Ranskassa vajaan kymmenen kertaa vaimon kanssa. Se on tuollainen, jonka jäseneksi pitää hakea ja olla suosittelijat ja tietenkin läärärintarkastus voimassa. "Without condom" lukee oppaassa.
Paljaalla saa panna , jos haluaa. Vaimoani ( 39 v.) on köyritty siellä ainakin 60-70 eri miehen toimesta. Ja minäkin kymmentä vierasta naista. Ei meillä ole ollut mitään tauteja. Mutta varmaan noissa clubeissa, joihin pääsee suoraan kadulta, tilanne on toinen, kannattaa vetää kumipuku päälle :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371333- 1481071
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät67845- 60651
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.51648Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33541- 30533
- 39507
- 63503
- 16497