Onko joku löytänyt yhteystiedot kyseiseen feikki firmaan? Itse yritin mutta tuli tieto että yhteyttä ei saada!
Parempiterveys.com
3
321
Vastaukset
- Anonyymi
Luepa tuo aiempi ketju kyseisestä puljusta https://keskustelu.suomi24.fi/t/19037883/onko-huijausta-parempiterveys-com
- AnonyymiUUSI
Onko joku saanut tältä parempiterveys.com ilta vielä karhukirjeitä tai onko keneenkään perintätoimisto ottanut yhteyttä.
Viikon verran on ollut ihan hiljaista perintäuhkauksen jälkeen. - AnonyymiUUSI
Laskun lopussa on verkkosivuosoite, josta olen löytänyt valituslomakkeen. Ei ilm. ole tehonnut.
Onko joku saanut tältä parempiterveys.com ilta vielä karhukirjeitä tai onko keneenkään perintätoimisto ottanut yhteyttä.
Viikon verran on ollut ihan hiljaista perintäuhkauksen jälkeen.
Kaikki vastaukset jotka on tulleet ovat mielestäni automaattivastauksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1114359
- 793543
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843395Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223381Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273286- 762954
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim662841"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452800- 852749
Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852589