Pirre Lehdon tulla asumaan Lepokivelle kun Otosta aika jättää.
Kylläpä nyt kelepoo
20
453
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä, sitäkö ilon päivää tuli lähelle odottelemaan, on sitten valmis ottamaan vauraan metsätilan emännyyden jos samaan syssyyn myös isännyyden.
- Anonyymi
Eihän siinä, vauraskin maatila on kuin marraskuinen aamu ilman konehallille astelevaa emäntää.
- Anonyymi
ANTEEKSI, anteeksi, tarkoitin tietenkin HELLU Lehtoa!
ap.- Anonyymi
Hellu?
- Anonyymi
Herjausta
- Anonyymi
Reaalimaailmassa Hellu voi olla pyörätuolissa könöttävä kuselle haiseva kurttunen mummeli. Vehtaa sitten sen kanssa.
- Anonyymi
Niin - tai oikeasti mieshenkilö, kuten joku epäili jo aikoja sitten. Hän laittoi niin "sydämentäyteisiä" kommentteja metsämanin videoihin, että monella heräsi epäilys hänen sukupuolestaan..🤔
- Anonyymi
Eikä tiedä näistäkään naapuruksista kummastakaan, miten viettävät eläkepäivänsä. Molemmilla erittäin epäterveet elintavat ja huomattavat ylipaino! Onko eläkkeellä enää omakoti asujiksikaan!
Ties vaari tervein heistä!
- Anonyymi
Katokaa peehoon kanavan kuvaa. Ei vastaa todellisuutta. Kyllä todellisuus lyö vasten kasvoja tai paremminkin ihan vyön alle.
- Anonyymi
Pirrellä kiirettä pitää ei ehdi kuvia vaihtelee..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pirrellä kiirettä pitää ei ehdi kuvia vaihtelee..
Sittenpä ei olis kiinnostusta edes sen vertaa videotaan avaamaan, jos päivittäis kuvansa.
Kiirettä pitää; talonkatsojakin on tänään kanavanrannalla. Toivottavasti on "ostohousut" jalassa!😅 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sittenpä ei olis kiinnostusta edes sen vertaa videotaan avaamaan, jos päivittäis kuvansa.
Kiirettä pitää; talonkatsojakin on tänään kanavanrannalla. Toivottavasti on "ostohousut" jalassa!😅Tarjooko 24 500?
- Anonyymi
Ohje, muuta kitukorvesta takas hyvään vaaleaan taloon. Se on sinun onnen talo äläkä anna tunteiden vääristää päätöksentekoa. Ei mulla muuta. Kuuntele vain itseäsi, älä tuuliviirejä, ja huom…ja vinkki, myös miehissä on tuuliviirejä
- Anonyymi
Mitä onnea tuossa asunnossa on? Tavallinen maaseudun asumus, työleiri! Kaukana kaikesta. Ihan yhtä korvessa kuin toinenkin asunto!
Terveys voi pettää milloin vain! Ulkosauna toisessa ja toisessa sauna ja suihku yläkerrassa. - Anonyymi
Vaalessahan peehoo taas assuu, kunnosti enolaa nyt käy vaan kasteelemassa istuttamiaan kukkia sekä ruohoa nipistä mässä. Myyntiin metu mökin laittaa kait ja siihen asti huolehtitaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaalessahan peehoo taas assuu, kunnosti enolaa nyt käy vaan kasteelemassa istuttamiaan kukkia sekä ruohoa nipistä mässä. Myyntiin metu mökin laittaa kait ja siihen asti huolehtitaan.
Ei se osaa päättää missä asuu..näyttää varakkaalta kun ajelee talosta taloon..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä onnea tuossa asunnossa on? Tavallinen maaseudun asumus, työleiri! Kaukana kaikesta. Ihan yhtä korvessa kuin toinenkin asunto!
Terveys voi pettää milloin vain! Ulkosauna toisessa ja toisessa sauna ja suihku yläkerrassa.Enolassa on sisäsauna, mutta puukiuas. On jaksettava roudata saunapuita ja leivinuuniin sopivia. Ensin on jaksettava tehdä ne polttopuut rankakasasta jollain tavalla.
- Anonyymi
Oikeassa suhteessa on aina hyvä olla, eikä tarvi arvailla. Sellaista toivon kaikille, ohi otsikon, kunhan kirjoitin.
- Anonyymi
Outoa on elo Ottolassa ja Enolassa.
- Anonyymi
Sinä se vuan jaksat. Katoppas vuan sitä xnxx.com .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude25715251Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy12510176Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1089391Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump237119Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1826567Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua1766248Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri335622Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole474816Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys281942IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti1511717