Olen 31vuotias nainen, enkä tiedä onko normaalia, mutta toivoisin tulevani ”raiskatuksi” tai väkisin otetuksi. Tilannetta ei helpota yhtään se, että löytäisin miehen joka kohtelisi minua kuin princessaa ja nussisi kuin halpaa huoraa. Pelkkä ajatuskin saa minut kostumaan.
017a väkisin otettavat ja ottajat
20
794
Vastaukset
- Anonyymi
Kohta on tarjokkaita jonossa. Mutta tuohon on aivan normaali fantasia, mutta kannattaako se myös pitää sellaisena. ettei siitä menisi hohto.
- Anonyymi
Jorma. Asia selvä.
- Anonyymi
Olisihan se kiihoittavaa tulla vain otetuksi. Mielellään ilman kondomia vieläpä pienen vastustelun saattelemana
- Anonyymi
Oma rouvakin kiihottuu paljon kun otteet vähän kovenee. Tykkää erityisesti siitä kun otan tukasta kiinni ja vähän kiskon siitä samalla kun takas päin vetelen paljaalla menemään :D
Kivoja juttuna - Anonyymi
Te olette sairaita jotka tuommoista toivovat. Painukee isis-landiin
- Anonyymi
On ihan normaalia. Oikeastaan parasta mitä tiedän. Rakastan kun saan ottaa naista miten haluaa. Työnnellä vuoto. Perään suuhun ja pilluun, ottaa hiuksista kiinnija panna suuhun kunnolla. Nussia perseeseen niin että lätinä käh. Aamulla kun herää alkaa vaan työntrlemään aamu seisokki sta munaa sisään vaikka toinen nukkuu. Kyllä 👍👍
Ja tuollaista naista pitää kohdella kuin prinsessaa. Olet nimittäin kallisarvoinen jalokivi- Anonyymi
Oi kiitos😍 -ap
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oi kiitos😍 -ap
Eipä kestä. Olet hereillä jo vastailemassa täällä?
Itse kyrpä kovana täällä haaveillut, että saisin alkaa kivikovassa aamuseisokissa olevaa kyrpää työntelemään hieman alistuvaan naiseen. Saattaisin tulla päälle hajareisin ja nussia hieman suuhun aluksi... Pitäisin käsiä sivulla ja antaisin mennä, välillä antaisin ilmaa.... Ja taas uudelleen... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oi kiitos😍 -ap
... Mutta kerro lisää millaisia fantasioita sinulla on tuosta.
Noin yleensä miehet ja naisetkin kasvatetaan hieman kainostelemaan. Vasta ikää myöten se oma seksuaalinen halu ja estot alkaa häviämään ja löytyy se mistä oikeasti pitää. Itsekin sen huomannut tässä kun viis kymmentä on tullut täyteen. Oman ikäluokan naiset on estottomia ja tykkäävät siitä että mies näyttää himonsa. Kukapa mies ei myöskään pitäisi aktiivisesta naisesta joka ottaa ilon irti, samoin miehenä haluan ottaa ja rietastella naista mielin määrin. Etenkin jos sattuu olemaan ns. Toisen oma, annan mennä antaumuksella, ei tarvi kysellä enkä kysy. Nain pilluun suuhun, pilluun suuhun, perseeseen, kaadan mahalleen ja pidän kiinni. Tulen sängyn reunalle ja panen antaumuksella suuhun. Yleernsä heidän mies vain peiton alla hieman tupsuttaa, mutta ei ota niin että tuntuu. No viime vuodet ollut hiljaista tuolla saralla.
- Anonyymi
Kyllä olis hienoa ottaa nainen puolipakolla.Käytössä myös jalka käsi tanko mihin pistetään kiinni on hyvä painaa takaa päin myös iso musta teko kulli.02al. Mies.
- Anonyymi
vaimo tykkää kun otan hänet väkisin , mutta se on herkkä laji kun äkkiä menee yli ja hän huutaa että sattuu
- Anonyymi
Järkeä käyttäen nämä nilkka ranne kahleet on hyvät pysyy mukavasti paikallaan on hyvä takaa päin panna.Mies 02al
- Anonyymi
Kyllä on ihan normaalia joskin harvoin saa. Itse vähän yli 50 nainen ja joutuu pyytämään tai kehoittamaan ota minut, älä kysele mitä haluan. Yleensä toimii ottamalla leluja esiin sillä aikaa, kun on mies suihkussa. Silloin monesti tulee ottaa kiinni ja painaa polvilleen selkä sänkyä vasten ja käskee imemään kovaksi ellei tönäise sänkyyn ja sido kädet kiinni tokaisten sä olet nyt mun. Toki aina jossain vaiheessa saan kunnon nussintaan suuhun. Jos hänen mielestään en avaa jalkoja kiltisti pyynnöstä niin tulee piiskalla pillulle. Tällöin tunnen tulleeni käytetyksi ja otetuksi toki olisi siihen joku toinenkin ihminen joskus kiva lisä, Toinen miehistä pitäisi kiinni ja toinen nussisi niin olisi oikein väkisin otettu ole ja suussa ja pillussa oikea kulli yhtäaikaa.
- Anonyymi
Voin tulla avittamaan jos kiinnostaa niin jollakin tapaa yhteyttä. Mies 02al.
- Anonyymi
Kiitos tarjouksesta olisi vain tuo mies ensin saatava suostuu toisen miehen mukaan ottoon. Sanonut hänelle että ok, jos itse valitsee toisen ja tuo sen yllätyksenä mulle.
- Anonyymi
Kiitos vastauksesta. Olisi varmasti ollut mukavaa.Jos mieli muuttuu niin kirjottele.Mies 02al
- Anonyymi
Ota yhteyttä minnuu: https://nussimua.fi
- Anonyymi
Minäkin olen 017 alueelta voidaanko miten tavata ja missä
- Anonyymi
Voidaan tavata.Mies 02al
- Anonyymi
Meiilä myös niin, että rouva kyllä ilmoittaa, kun haluaa kovempaa kyytiä. Ensin "Pane poika, pane! Nussi niin, että tuntuu!" Sitten "Elekee ennee, elekee ennee.. aaahh, nussi! Oijjoi, oijjoi riittää, riittää! Elä lopeta, pane hiljaa.. uijjui uijjjui.." vähän pistää malliksi vastaa ja kun hiljentää, upottaa kynnet pakaroihin ja alkaa työnnellä vastaan, että saisi kovemmin.. Se on vain vaatinut opettelua, että osaa lukea toista "rivien välistä" ja tulkita viestit oikein, että milloin se vastustelu ja anelu on teeskentelyä ja milloin ei.
Joskus ihan vaniljakin on vaihtelua. Tai runkkaaminen, meillä kumpikin tekee sitä silloin, kun halut ei kohtaa. Tietysti välillä rouva ottaa minulta suihin, eikä itse halua mitään ja välillä taas minä tyydytän rouvan, enkä itse mitään. Näin se sovittiin jo suhteen alussa ja hyvin on toiminut jo 12 vuotta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien1282684- 2302090
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1851867- 501807
Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva241498Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.1421495Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä581366- 1221158
Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?
😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo298969Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli65845