Asiallisen tiedon omena -palkinto

Joensuun kaupunki saa ensimmäisenä kaupunkina Setan myöntämän Asiallisen tiedon omena -huomionosoituksen.
23257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Nyt meni väärään osoitteeseen huomionosoitus.
Paljon maksoivat Setalle?

Äänestä

Joensuun pitää vain antaa raitarättien liehua ikuisesti ja järjestää joka viikko sirkuskulkueita. Ehkä joku ylipainoinen lyllertäjä innostuu liikkumaan. Omena-huomionosoituksista on kaupungille paljon iloa.

Äänestä
  • Skuutin helppous voi viedä voiton siitä liikkumisesta.

    Äänestä

  • peräkammarin nettosaaja pummi,
    ei ole ikinä nähnyt piliään,
    muualta kuin peiloistä...

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    peräkammarin nettosaaja pummi,
    ei ole ikinä nähnyt piliään,
    muualta kuin peiloistä...

    Oletko kovakin oman pilisi ihailija...?

    Äänestä

  • näen sen,
    ei ole ihrapötsiä tiellä...

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    näen sen,
    ei ole ihrapötsiä tiellä...

    Mitä?! Eikö taikaseinä toimi, vai onko naapurin taskut jo kauhottu tyhjäksi...?

    Äänestä

  • nu'vui,
    nettosaajalla meni ihonalle,
    tunteisiin,
    mitäs riekut raitaräteistä ja lyllertäjistä...

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    nu'vui,
    nettosaajalla meni ihonalle,
    tunteisiin,
    mitäs riekut raitaräteistä ja lyllertäjistä...

    Sekaisin se on, luulee että täällä on vain kaksi keskustelijaa...

    Äänestä

Asiallisen tiedon eli täysin väärän tiedon.

Äänestä

En oo huomannut mitään tiedottamista, vai onko hukkunut kaikkeen homoagendaan jota tulee ovista ja ikkunoista.. Voi Joensuu, surkea läävä 🌈🌈.

Äänestä
  • Joen suuhun se laitetaan.

    Äänestä

Kyllä ne asiallisen tiedon perunat vai mitä ne nyt olivatkaan pitäisi antaa palstan kakkimaakarille, sumuvalopelleille ja muille autoilun "asiantuntioille".

Äänestä
  • Ei, kyllä palkinto olisi kuulunut karjalaisista "totuuksia" piipittävälle pakkomielteiselle mielipuolelle valittajalle!

    Äänestä

Minä olen omena

Äänestä

Väärin kirjoitettu, taas. Etkö osaa?

Äänestä

Mahtavaa työtä Joensuun kaupunki. Kiitos SETA 💕.

Äänestä
  • 😂 huvittaa kun syrjintä ja ulossavustaminen sekä kiusaaminen on jokapäiväistä, mm. Joensuun kaupungilla

    Äänestä

Jumala kielsi sen omenan poimimisen ja sateenkaari on jumalan symboli.

Äänestä
  • Raamatussapa sanotaan että homous on jumalalle kauhistus. Miten se sateenkaariväki nyt homofoobikon symbolia kanniskelee...?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Raamatussapa sanotaan että homous on jumalalle kauhistus. Miten se sateenkaariväki nyt homofoobikon symbolia kanniskelee...?

    Kyseessä on varmasti vain rienaaminen.

    Äänestä

Eläimetkään ei..

Äänestä
  • eläimetkin kyllä,
    eikä navettarakkauskaan ole enää rikollista...




    mut,
    yäks...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joensuun kaupunki saa ensimmäisenä kaupunkina Setan myöntämän Asiallisen tiedon omena -huomionosoituksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu