Onko teillä joku mies tai nainen jota näette vaikka kauppa reisulla, tunnette seksuaallista vetoa häneen. Laittakaa paikka kunta myös, itselläni parikin puoli tuttua varattua naista jotka saavat haluni hyrrää aina nähdessä heidät. T. Ukm 40
Kysyymys naisille ja miehille.
Anonyymi-ap
5262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vuosia ihaillut ja fantasioinut yhdestä varatusta miehestä, itsekin olen naimisissa hyvän miehen kanssa. Jokin vaan herättää seksuaalista himoa kun näen tän fantasiani. T. Tarja Varkaudesta
Ryhävalas kuvittelee omiaan
Mitäs sulla nyt on mielessä.
Rivitalon seinänaapurin 63v leskimiestä olen ruvennut himoitsemaan. Ollaan miehen kanssa istuttu sen takapihalla iltaa viettämässä pari kertaa. Ja itse yksin sen kanssa kerran. Ja silloin se oli vaan pelkät aluhousut jalassa ja niissä olikin kunnolla täytettä huomioin. Apua mitä teen? Marja Uusikaupunki.
Marja. Tee sille suora ehdotus tai anna sen huomata että haluut nussia sillai vaivihkaa, ehkä hieraset sen kyrpää alkkareiden päältä. Jos tilaisuus tulee.