Vielä te tulette pyytämään

Apua mutta onko silloin jo liian myöhästä.
Etsikkoaikasi on muraantunut umpeen.
Jumala antoi ainoan poikansa ettei yksikään hukkuisi
6194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä,mitä.Sinunhan pitäs olla Kirkossa nyt!

Äänestä

Sinä leikit kyllä nyt Jumalaa.

Äänestä

Et saa sitä yhtä naista. Etkä ansaitsekkaan.

Äänestä
  • Sinäkö sen estät vai

    Äänestä

Voi pyhä pieru tätä ”älykkyyttä”.

Äänestä

Aamen tuo aloitus on täyttä totta. Mutta jokainen uskoo ja saa uskoa mihin haluaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Apua mutta onko silloin jo liian myöhästä.
Etsikkoaikasi on muraantunut umpeen.
Jumala antoi ainoan poikansa ettei yksikään hukkuisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu