kaivattusi tekee videoita Onlyfansiin?
Haittaako jos
Anonyymi-ap
62606
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 62
Vanhimmat
Haittaa.
Taas tää sama aihe
Hyvä vaan jos tekee, rahat pois köyhäkansalta.
Haittaa!
Mä teen! Mieheltä
🤣🤣
Sen tietää jo kaikki kuule ei mikään uusi juttu
Justjoo
Kyllä hän taitaa tehdä. Jäin miettimään mitä sisältöä sieltä mahtaa löytyä.
Miten sä voit tietää jos et tiedä edes sisältöä😄
Kyllähän se näkyy yleensä esim.ig:ssa, jossa mainostetaan of-osoitetta.
Tiedätkö sen salaiset ja erinimisetkin sivut igssä?
Tarkoitan että tuo joka vastasi että tietää kaivatun tekevän, niin hän on nähnyt kaivatun varmaan mainostavan sitä ig: ssa. Niin tavataan tehdä.
No kai silloin sisällönkin tietää.
Voihan sitä arvailla, jos näkee että kaivatulla on OF- tili.
Niin siis kaivattuni kertoi joskus minulle että hänellä on siellä jotain. En tiedä millä nimellä. Jäi kiinni minun salakuvaamisesta niin siksi mietin mitähän sisältöä siellä mahtaa olla.
Etkö olisi muka kiinnostunut näkemään sitä?
Sinun sala kuvaamisesta? WHAATTT???😅
Kuule ei se salakuvaaminen vaikka seksiä harrastaessa ole mikään niin harvinainen juttu, valitettavasti. Luota siinä sitten uuteen seksikumppaniin.
Senkun ja en tiedä tekeekö miehet tuollaisia, mutta siis tehköön mitä haluaa tai on tekemättä.
Olisihan se aika raskasta.
Naiselta
Maksaisitko että pääsisit katsomaan?
En. Olen kuluttanut häneen rahaa jo riittävästi.
Siis mieheen kuluttanut rahaa😬🧐😳
Joutuu maksamaan miehille kun muuten ei saa miestä 😂
Niin, no voihan se niinkin joillain olla ...
En ottaisi sellaista miestä itselleni jonka vehkeitä kaikki tuijottaa
Kyllähän se mystisyys ja rakkaus häviäsi ja en voisi ainakaan sitä miestä kunnioittaa jos se on epätoivonen. Minusta se olisi alistettu mies.
Samaa mieltä. En näkisi enää mitään tavoittelemista miehessä, jolla olisi muna esillä jossain sivustolla. Myös seksihaaveet miehestä häipyisivät kuin tuhka tuuleen. Naiset on niin erilaisia kuin miehet. Dick pic on tosi harvalle naiselle turn on. Ellei toinen jo ole seksikumppani.
En voi ikinä olla naisen kanssa jos hän ei usko Jeesukseen ja rakasta Jeesusta. Olisi aika karmaisevaa jos oma kumppani menisi helvettiin ja itse taivaaseen. No noin käy monille, ihan ilman tuollaista sairasta irstauttakin.
Kyllä. Minäkin ymmärrän että yhdessä parina tehdään mitä tehdään. Mutta ei koko maailman kuulu alapäätä nähdä.
Joo, petipuuhat on yhden miehen ja naisen välinen asia. Mutta kun epäusko kasvaa niin kasvaa kaikenlainen moraalittomuus. Kun ihmiset uskottelevat itselleen ja muut uskottelevat heille, ettei Jumalaa ole, he rohkaistuvat tekemään kaikkea pahaa.
Ihmiset jotka kuluttavat tuota materiaalia tulevat osaksi ongelmaa, koska kysyntä luo markkinat.
Avioliitto on tarkoitettu suojaksi tuolta kaikelta pahalta:
1. Korinttilaiskirje 7:1-6 FB38
[1] Mutta mitä siihen tulee, mistä kirjoititte, niin hyvä on miehelle olla naiseen ryhtymättä; [2] mutta haureuden syntien välttämiseksi olkoon kullakin miehellä oma vaimonsa, ja kullakin naisella aviomiehensä. [3] Täyttäköön mies velvollisuutensa vaimoansa kohtaan, ja samoin vaimo miestänsä kohtaan. [4] Vaimon ruumis ei ole hänen omassa, vaan hänen miehensä vallassa; samoin ei miehenkään ruumis ole hänen omassa, vaan vaimon vallassa. [5] Älkää vetäytykö pois toisistanne, paitsi ehkä keskinäisestä sopimuksesta joksikin ajaksi, niin että olisitte vapaat rukoukseen ja sitten taas tulisitte yhteen, ettei saatana teitä kiusaisi teidän hillittömyytenne tähden. [6] Mutta tämän minä sanon myönnytyksenä, en käskynä.
Eikä mikä tahansa avioliitto, vaan uskovien avioliitto. Tuossa puhutaan että kumpikin rukoilee, eli ovat uskovia, ja neuvotaan elämään todella tiiviissä avioliitossa, koska se suojelee haureudelta.
Tekeekö Jeesuskin sisältöä OnlyFansiin? 😮
Rahan kiilto silmissä tekee vaikka mitä. Eli ei yllätä
Onneksi ei ole sellaista kaivattua.
Ei haittaisi jos olisivat kiltimpiä kuin k18 videot.
En pitäisi siitä, jos saisin tietää jotakin sellaista haluamastasi ihmisestä. Voisihan se kiihottaa, jos ei olla vieläkään päästy sille asteelle, että oltais toistemme vaatteet riisuttu.
No siinä on se hyvä puoli, että sen jälkeen on helpompi suhtautua toiseen vain kaverina. Kaikki romanttiset tai seksuaaliset haaveet haihtuvat tuollaisen myötä, mikä omassa tapauksessa on vain hyvä.
Naiselta
Ei oikein kiihota
Olisin tyytyväinen, että en koskaan edennyt hänen kanssaan seksiin asti. Lisäksi hän paljastuisi vähintään bi: ksi, koska pääasiassahan miesten munakuvista maksavat ovat miehiä. Hänen olisi pakko tietää tämä.
Ei haittaa.Minun omalla on mitä näyttää,nii jos haluaa näyttää muillekin ja vielä rahan edestä,nii siitä vaan.;)
Niin, harvaa varattua haittaa, jos oma kulta sovitusti paljastelee, mutta jos on ihastunut tai tutustumisvaiheessa, tuossa menee helposti kaipuun kohteesta maku. Edetään tavallaan väärin päin, jos ennen seksiä näkee toisesta jo kuvan. Siinä on täysin sama kuinka " esteettinen" muna/pilde siellä on luvassa.
Murtuisin. Olisi se semmoine flägi pojjaaat ettei toista. Pelko se on pelkosellakin.
Ei kai kuuskymppinen enää tee🤔
😎🤏
Kyllä tekee🫣
Haittaisi, en haluaisi jakaa häntä siten muiden kanssa!
Tekisin tilauksen ehdottomasti. 😍
Nälkäsiltä naisilta rahappois. Ei ne meidän kotiin tulisi.
Näinpä m mies jollakinhan sun on pesueees ja etnovaimokkees elätetävä.
Sovitusti tehdään molemmat kivat tilit.
ei kiinnosta. minua Kiinnosta hajata ja tukita he ja viedä elämät ja rahaa ja tehdä kussa ja Kosta joka juttu. veitset hsjatru, joka päivä joka ämmään ja äijään ja verivelkss voi käyttää noiden hakkaamiseen, sitä onkin heiltä melkoisesti, voidaan vaikka tappaa kunnolla muutama 🙂🙂🙂🙂🙂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
niinhän ne yritti saada verivelkaa pois kiusaamalla, itsellä ei oo ja ämmien päähän hakattu veitset eivät enää pitkitä ja estä
Ei haittaisi yhtään:)
Leenaan upposi jo veitsi
EI TIETENKÄÄN HAITTAA JOS MIES NIILLÄ RAHOILLA PYSTYY MINUTKIN ELÄTTÄMÄÄN.
MIES PYSYY KOTONA JA MINÄ VOIN HÄNEN VAIMONA TUHLAILLA RAHOJA ELI HOIDELLA KAUPASSA KÄYNNIT SUN MUUT ASIAT!
OLIS OIKEA UNELMA MIES VARSINKIN MINULLE JOKA OLEN LAPSET JO TEHNYT EIKÄ MINUA HAITTAA JOS TOISET NAISET KUOLAA MINUN MIEHENI PERÄÄN, KOSKA EI HEILLÄ OLE MITÄÄN ASIAA MEIDÄN KOTIIN.
Lisään tähän, että minun mies voi olla ihan mitä vaan, koska minulla on hyvät GEENIT jotka toimii oikein hyvin YHDENVERTAISUUSLAIN KANSSA.
Minulla on sama GEENI MUTATIO joka on ANGELINA JOLIELLA ja meillä todettiin suurin piirtein samoihin aikoihin tuon. Hän on heidän perheen vanhin tyttö ja minä olen meidän perheen.
Minulla on ADHD ja Ruotsin Prinsessa Victorialla on myös ja hänen miehensä on syntyjään samasta Läänistä missä minä olen asunut Ruotsissa. Prinsessa Victoria on vanhin lapsi, mutta MEILLÄ ON PALJON MUUTAKIN SAMAA JOS NIIN, KUN ALETAAN DIIVAILEMAAN.
Minä pääsin sentään Ruotsin KUNINKAAN JA KUNINGATAREN HÄIHIN MUKAAN, KOSKA RUOTSISSA HEIDÄN HÄÄT TULIVAT SUORANA LÄHETYKSENÄ TELEVISIOSTA!
Miksi sen minua pitäisi haitata minun maineeseeni vaikuta mitenkään mutta lasta en välttis suosittele sellaisen tekevän jos ei osaa lastaan puollustaa tarvittaessa täytyy muistaa että muiden lasten isät ja äidit niitä tutkii/katsoo niitäkin miehet usein siksi kun eivät kotonaan saa ja naiset monesti taas siksi että voivat jotakuta haukkua ja näin kokea itsensä paremmaksi kuin ne huorat netissä on muuten monen miehenkin mielipide siitä työstä
tämä loppuu siihen että kaikkien joiden verivelkoja peritty täältä, heille on vedetty veitset päähön, maksavat itse, ei makseta heidän puolesta. ja peritään omat. minusta n
onkin teille kertynyt sitä paljon, eikä suurin osa ole lyhentänyt mitään.
päästään eroon bheistö ja pois alta. myös useamman Sepon päässä sojottaa veitsi. myös k naisten, peritään verivelkoja.
eivät ole estämässä ja suurin osa selviää ja ei ole koko elämä vielä menetetty. mutta töölläriittäö jo, eikä mikään ollut minusta vaan joukko halusi uhrata. nyt niihin on lyöty veitset päähän ja maksavat verivelkojaan itse. jokainen. ja osa kuolee mutta syyttömät selviää ja saa elämänsä, voivat halutessaan auttaa niitä joita haluaa.
Ei se nyt suoriltaan ole ongelma, mutta pitäisi toki miettiä asiaa. Muutamalla etäisesti tutulla naisella on sellainen ja ihan ihmisiä hekin ovat. Kaikilla ei ole välttämättä hyviä vaihtoehtojakaan, jos ei vaikka ole kovin työkykyinen terveyden vuoksi.