kaksosmies+vesi"nainen"=totta

se on totta että kaksosmies ja vesimies nainen on luotu toisille.olen tutkinut ja lukenut paljon astrologiaa ja oppinut sen kautta tuntee ihmisiä ja kyllä pitää paikkaansa kaikki mitä eri tähtimerkkie takana on.omalla kohdalla kaikki pitää pelottavan hyvin paikkaansa.olen itte tyypillinen kaksosmies
1466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ajattelin juuri kysäistä kaksosmiehen ja vesi-naisen suhteista,kun huomasin tämän.Millainen on tyypillinen kaksosmies? Itse olen vesimies(n) ja olen oppinut pikkuriikisen verran tuntemaan erästä kaksosta.Hän miellyttää kovasti.On seurallinen ja hieman tunteellinen,muutenkin ok...Mikä luonteenpiirre tulee esille eniten sinun tapauksessa? Miksi kaksonen ja vesimies on "luotu toisilleen"????Kerro,olen utelias!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksosmies kirjoitti:

se on totta että kaksosmies ja vesimies nainen on luotu toisille.olen tutkinut ja lukenut paljon astrologiaa ja oppinut sen kautta tuntee ihmisiä ja kyllä pitää paikkaansa kaikki mitä eri tähtimerkkie takana on.omalla kohdalla kaikki pitää pelottavan hyvin paikkaansa.olen itte tyypillinen kaksosmies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu