miks mies ei anna vaikka ihan selvästi tietää ja näkee et akka on seksin tarpees? alkaa ottaa päähän moinen pihtaus! siis mennäkkö vieraisiin vai ei?...siinäpä kysymys!
hermonenee
karjalanneito
124798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
tuu neito vieraisiin,saat varmasti nii paljo ku haluat...tykätään varmasti toisistamme...nim.puutteessa
Eli mulla oli sama tilanne ja päädyin ruohon toiselle puolelle. Mulla se ei tuonu kun surua ja murhetta. Eli en suosittele!!! Nyt oon aviomiehelleni mokani tunnustanu ja testeissä käyny ja taas elämä voittaa. Taas voi hengittää!! Älä ikinä tee samaa virhettä. Eroa mielummin kun petät varattuna naisena. Mun mies anto tän kerran anteeks ja taas ollaan puutteessa...
Siellä voi naitattaa itseään mielin määrin gigoloilla,eikä jutut leviä....
... mutta taudit leviää...
Se voi herättää kylän akois kummastusta jos syntyy tumma kersa? Jos ite oot vaalea ja mieheskin on vaalea.
Itse tehnyt aloitetta? Vai oletko niitä naisia joilta miehen pitää pyytää?(suomi täynnä)
Jospa antaisit miehellesi tunteen olla myös haluttu ja vonkaisit välillä itse?
Vai pitääkö miehen aina "tietää ja nähdä", milloin sinä olet seksin tarpeessa....
tietenkin olen ilmaissut haluni.mutta kun kerrasta toiseen tulee torjutuksi ei jäljelle jää kuin kiukku ja turhautuminen. ajatus vieraisiin menosta ei kuitenkaan ole niin ylivoimainen himo että sen toteuttaisin,
se on hyvä,että miehet ei nai vaimojansa niin mä kyllä nain niitä.ei oo parempaa kun naida puutteessa olevaa varattua ja niitä riittää uskokaapa vaan.
laskuun vaan. Moi!
Oli tuttuakin tutumpi murhe edellisessä suhteessani. Loppujen lopuksi kävi ilmi, että mies halusi erota, ei vain ollut uskaltanut tuoda asiaa ilmi. Jälkeenpäin on tullut myös vihjeitä, että taisi olla jo toinen nainen silloin kierroksess... Ikävä kyllä tuo epäilys helposti nousee pintaan. Mutta ei se niin välttämättä ole, miehilläkin on haluttomia aikoja, eikä silloin saa painostaa, kuten ei meitä naispuolisiakaan. Mieskään ei ole kone.
Varmista nyt ensin, että kaikki on kunnossa muilta osin, ettei johdu vain jostain muista paineista. Kerro sitten miehellesi, että moinen toiminta ajaa sinut vielä vieraan syliin, jos ei omalle kelpaa.
..naiset ei anna ennenkuin seurustellaan.
..miehet kyllästyy jossain vaiheessa siihen yhteen ja samaan naiseen sitten kun seurustellaan.
soikoon vieraisiin jos ukko ei anna, niin mäkin teen ja he...vatin kivaa on saada jotain muutakin sexii ku sitä tavallista.