Rengascenter myy halvalla Westlake -merkkisiä renkaita.
Onko joku skodisteista saanut politrukilta lupalapun kyseisten renkaiden hankintaan, vai onko merkki liian länsimaiselta kuulostava ja siten kiellettyjen listalla?
Tarkoitus olisi löytää halvat kesäkumit loppukauden ajoihin.
Westlake-renkaat ja Skoda
11
184
Vastaukset
- Anonyymi
Единственная настоящая шина — русская! Игорь Ульянович, нарком
- Anonyymi
Отправляйся в Россию, мастер пропаганды.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Отправляйся в Россию, мастер пропаганды.
Конечно, я это сделаю!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Конечно, я это сделаю!
Haluan vastauksia selvällä suomen kielellä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Haluan vastauksia selvällä suomen kielellä!
Skodalla ei ajele nykyään kuin putinin kannattajat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Skodalla ei ajele nykyään kuin putinin kannattajat.
Tuo on ollut tiedossa jo kauan aikaa.
- Anonyymi
Ryyyyyysssän trollitehtaalta avaus ja ylemmät kommentit ! ! Ei mitään kommenntteja tappaja teurastaja Ryyyyyssillee. ! ! !
- Anonyymi
Ei korunahymyyn noin hyviä renkaita kannata laittaa. Hommaa Rotalla Setulat tai Sovgumit. Jälkimmäisiin et tarvitse edes Vemixin politrukilta ostolupaa.
- Anonyymi
Tehdastyöläinen Sergei Komennikov Jaroslavin kaupungista kertoo: "Olen käyttänyt SOVGUM-renkaita Skoda-henkilöautossani jo kuusi vuotta eikä niissä ole lainkaan kulumisen merkkejä”.
- Anonyymi
Missä hoitolaitoksessa te pari reppana oikein asutte?
- Anonyymi
TRÖÖL on ainakin Niuvassa, miten niin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561298
Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1571242Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle601115Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu551109Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo1031087Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä56873Nyt tiistain galluppi alkaa....
Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä56863- 51787
KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin75785Miten aiot saada kaivattusi?
1) loukuttamalla 2) kidnappaamalla 3) huijaamalla 4) jokin muu, mikä?54785