Kamalaa jumalatonta mäiskettä ja syntistä örinää. Aivan kuin helvetti olisi maan päällä. Illalla soi taas Burzum, Rotting Christ, Horna ja Dimmu Borgir. Olen tästä yrittänyt hänelle seurakunnan miesten kanssa puhua mutta poikaa eivät puheet kiinnosta. Viikko sitten löysin mustan nahkatakin hänen vaatekaapistaan. Mitä minun pitäisi tehdä?
Huolestunut äiti
Poikani on alkanut kuunnella black metallia
Anonyymi-ap
8
164
Vastaukset
- Anonyymi
Miten sä noi musiikit tunnistat muuten kuin kuuntele niitä myös itse?
- Anonyymi
No siis naapurihan ne kertoi. Kehtaatkin väittää että minä nyt niin tekisin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No siis naapurihan ne kertoi. Kehtaatkin väittää että minä nyt niin tekisin.
Naapurit kerto et kuuntelet Black sabattia tämäkö kertoo sinusta
- Anonyymi
Totta kai
- Anonyymi
Trolli.
- Anonyymi
On on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On on
Näitä riittää
- Anonyymi
Sopiiko se takki sulle
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322279Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749486Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297480Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806315SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825960Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872060Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345