Maailmalla media seuraa tarkkaan Sannan hienoja hetkiä ja Sannan suosio vaan kasvaa. Samaan aikaa Subbia ylistetään maailmalla huippujohtajana. Kekkoselle naurettiin ja pidettiin Kremlin uskollisena puudelina.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/34a43c46-7f46-41d7-9608-35a4468c34de
Sannan Marin vierailu Minka Kuustosen syntymäpäivillä oli aivan huippua!
31
225
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt viimeistään Sanna on päässyt hienoihin piireihin.
- Anonyymi
SANNA ❤️
- Anonyymi
On se upea!
- Anonyymi
Onko tällä palstalla yhtäkään, joka ei toivoisi Sannan tulevan syntymäpäivilleen?
- Anonyymi
Pankkomajuri. 🐑🐏
- Anonyymi
Tämä pitää poistaa, ei kuulu keskustan palstalle. Demari palstalle Sanna kuuluu.
- Anonyymi
Entä Minkan osalta?
- Anonyymi
Sanna vei Suomen uudestaan maailmalle ja Stubb syventää sitä entisestään. Kekkonen vieraannutti Suomea länsimaista ja vei Suomea itään, mutta se ei onnistunut, kusi alleen se Kekkosen urakka.
- Anonyymi
Moni keskustassa ihailee Sannaa suunnattomasti, mutta salassa. Moni kepu toivoo, että olisipa heilläkin oma Sanna eikä näitä ylipainoisia tanttoja mallia Saarikko.
- Anonyymi
Saarikko onkin maaseudun emäntien ja muiden mummojen ihannenainen ulkonäön puolesta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saarikko onkin maaseudun emäntien ja muiden mummojen ihannenainen ulkonäön puolesta.
Ja monen kepu isännän, läskiä pitää olla ja reilusti.
- Anonyymi
Keskustan palstallakin Sanna on kuumin aihe. Moni syrjäseudun tuulipuku unelmoi Sannan kaltaisista kaunottarista.
- Anonyymi
Sanna on tyhmä yli-ikäinen pissis ja kaikkien nenärengasluusereiden palvonnan kohde.
- Anonyymi
Sanna on keskustapalstan paras aihe ja me keskustassa rakastamme Sannaa ja Sannan ihania päiviä!!!
- Anonyymi
Sanna kiihoittaa peräkammarin kepulaisia itsetyydyttäjiä suunnattomasti.
- Anonyymi
Sanna on vaan niin ihana. Täällä Seinäjoen keskusta naisissa Sannaa pidetään esimerkkinä.
- Anonyymi
Myös Kokoomuksen naisissa Sannan arvo nykyään tunnustetaan. Samanlainen arvomaailma.
- Anonyymi
Me lähellä keskustaa olevat rakastamme Sannaa ja Sanna johtajuutta.
- Anonyymi
Jopa kepupalstalla Sannan vierailu Minka Kuustosen (ei kepu) synttäreillä on tärkein kepupalstan aihe.
- Anonyymi
Ihana Sanna käy huippu ystäviensä luona. Moni syrjäseudun kepu katselee naapuriaan ainoastaan kiikaritähtäimen läpi.
- Anonyymi
Poistakaa aloitus koska se ei sisällä lainkaan palstan aiheeseen liittyvää asiaa.
- Anonyymi
Poistakaa aloitus koska se ei sisällä lainkaan palstan aiheeseen liittyvää asiaa.
- Anonyymi
Ilmoitin poistoon.
- Anonyymi
Sannan vierailu saa jopa kepupalstan riemuun ja iloon. Moni kepulainen kepupalstalla ajattelee Sannaa ja Sannan ihanuutta!!!
- Anonyymi
Sanna Marin on myös keskusta palstalla suosituin henkilö!
- Anonyymi
Sinä, huutomerkkipelle, olet ainoa, joka täällä Sannaa ylistää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Myös Minka ylistää Sannan vierailua synttäreillään. Väyrysen synttäreille vieraiden on tuotava kahvia ja pullaa, Väyrynen pihistelee menoissa.
- Anonyymi
Tiesittekö, että Minka Kuustosen isä on Mikko Kuustonen?
- Anonyymi
Sanna sai taas keput liekkeihin! Ihana Sanna!
- Anonyymi
Sannan vierailu Minkan luona on huomioitu myös kansainvälisesti. Sanna kiinnostaa koko maailmaa, paitsi ei ihmiskuntaan kuulumatonta venäjää.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi7910311Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j1016285Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Tutkielma Marinin hallituksen epäonnistumisista rankkaa luettavaa
Marinin hallituksen epäonnistumiset voi tiivistää negatiivisessa sävyssä seuraavasti: Hallitus teki useita vakavia virh945817Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455384Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605153Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088