Näin meillä Kotkassa.

Syyttäjän mukaan yrittäjä nosti kassaan ja osakaslainatilille kirjatut varat ravintolayhtiöstä, kaiken kaikkiaan lähes 59 000 euroa.
6480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko tietoa ravintolasta? Mahdollisesti M alkava kahvila?

Äänestä
  • Missä Kotkassa on M kirjaimella alkava kahvila?

    Äänestä

Oli ei ole enää kun meni konkkaan samoihin aikoihin kun tuo aloittajan tapaus oli.

Äänestä

Éiks tää oo se ku ravintola upposi?

Äänestä

Kotkan peltikotelo maksoi 40 miljoonaa ja tappiota tuottaa 2 miljoonaa vuodessa. Tämä ei aiheuta mitään rikossyytteitä ? No ei tule syytteitä Sosialistisessa kotkassa.

Äänestä

H.H tekemisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Syyttäjän mukaan yrittäjä nosti kassaan ja osakaslainatilille kirjatut varat ravintolayhtiöstä, kaiken kaikkiaan lähes 59 000 euroa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu