Aamiainen juopolla

Söin hieman silakoita ja paahdettua kanttarellia. Ja jatkoin ryyyppäämistä.
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se sama miten juot ketään ei kiinnosta. Tyhmyys huipussaan kun alkoholi määrä elämän tahdin .

Äänestä
  • Taitaa sulla olla oma kokemus asiasta

    Äänestä

Lisätietoja silakoista?

Äänestä
  • Hyviä on hiillostettuna, savustettuna, raakanakin. Aina on halpaa! Lompakko, mutta myös aivot kiittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Söin hieman silakoita ja paahdettua kanttarellia. Ja jatkoin ryyyppäämistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu