Mature /BBW jne.

Anonyymi-ap

Olen aina tykännyt luonnollisista naisista, mutta nyt iän karttuessa ja maailman muoviutuessa palo naisellisen pehmeään suorastaan roihuaa minussa. En tiedä mitään seksikkäämpää kuin keski-ikäinen ns. BBW nainen jolla luonnollinen karvoitus. Seksiikkyys on silloin jotain runollisen kaunista.
Kun tällainen nainen on sinut itsensä kanssa se on täydellinen pakkaus. Yhtäaikaa tekee mieli vain katsella, rakaastella silmin, koskea, suudella aivan jokaista millineliöä tuon jumalattaren keholta ja samaan aikaan panna lujaa kaikista asennoista. Noina hetkinä oikeasti harmittaa, että on vain kaksi kättä, jolla koskea, vain yksi suu jolla suudella.
Sinä ihana nainen, jolla pyllyä, reittä, rintaa, maksua. Kanna niitä ylväästi, sillä minä ainakin ihailen täynnä huumaa ja kovana puntistani. Luonnollisuus on kaunista ja helvetin seksikästä.

Mies 55

14

816

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voisit tykätä mun naisesta. Voiko täällä näyttää privana kuvia?

      • Anonyymi

        Jos hän osuu kuvaukseen, niin varmasti. Voi kuinka haluaisin kuvat nähdä.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Varatut maturet antavat aukkonsa käsittelyyn paljaalla, himokkaita hetkiä syntyy.

    • Anonyymi

      Mun vaimo sopii just tohon kuvaukseen oon ottanut siitä paljon nakukuvia kun mua kiihottaa että vieraat miehet katselee sitä.

      • Anonyymi

        Sinä onnellinen. Ymmärrän hyvin ajatuksesi ja sen että miehet kuolaa aarteesi perään. Missä kuviasi voisi ihailla?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sinä onnellinen. Ymmärrän hyvin ajatuksesi ja sen että miehet kuolaa aarteesi perään. Missä kuviasi voisi ihailla?

        Meillä on niitä alastonsuomi.com sivuilla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Meillä on niitä alastonsuomi.com sivuilla.

        Siirryn siis sinne kuolaamaan. Onko antaa vinkkiä, ettei tarvitse koko valikoimaa selata läpi


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siirryn siis sinne kuolaamaan. Onko antaa vinkkiä, ettei tarvitse koko valikoimaa selata läpi

        finntai


    • Anonyymi

      Oliskos 02al maturea jolla karvat tallella joka haluisi tutustua kuusikymppinen mieheen.

    • Anonyymi

      Oma vaimo viisikymppinen mature bbw, on isot tissit, leveä ja paksu perse, tukevat reidet, ja se häpy kuinka runsas. Kyllä kelpaa naida,. Se näkymä takaa päin kun on kontillaan perse pystyssä tarjoten kypsää sheivaamatonta vittuaan naitavaksi. Tai kun kiimassaan ratsastaa kyrpäni päällä välillä imettäen tissejään. En vaihtaisi nuoreen laihaan sanon.

      • Anonyymi

        Olisko sulla kuvia vaimosta ?


      • Anonyymi

        Olen kanssasi 101% samaa mieltä.
        En vaihtaisi.
        Kukin tavallaan, mutta oma mieltymys on juuri sama kuin sinulla. Luonnollinen pehmyt, luonnollinen pillun karvoitus, rinnat joissa ei ole kumia, vaan heiluvat vapaasti panemisen tahtiin.
        Tuollaista upeaa luonnovoimaa ei saisi missään nimessä hävittää tai hävetä.
        Laihoilla on omat faninsa ja mature BBW.llä omat.


    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7474
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1746
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1384
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe