Onko kalanpyrstörusketus teistä herkullinen?

Anonyymi-ap

Se muodostuu kun kaunotar ottaa aurinkoa sting-tyyppisissa bikineissä, tämmöinen: https://telegra.ph/file/c4189d59a2cd3efa1654d.jpg ja on minusta hirveän ruma, siitä aiheutuu kamala vaalea ruskettumattoman kolmio alaselkään, jossa kolmion alaspäin osoittava kärki lähes päättyy sodomareikään.

Minusta perinteinen bikini korostaa ruskettuneen kaunottaren ruskettumattomia pakaroita ihanasti.

Jos haluaa että pakarat ruskettuvat, niin thong (tanga) bikinit eivät aiheuta tuota rumaa ruskettumatonta kolmiota, vaan saadaan kokopakararusketus tähän tapaan: https://cs5.pikabu.ru/post_img/big/2015/10/13/7/1444734030_472337209.jpg

5

389

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaunottaret eivät näe tuota stringeistä johtuvaa rumaa vaaleaa kolmiota alaselässään, harvalla on mahdollisuus tarkastella kehoaan paljaana takaa päin.

    • Anonyymi

      Minusta tavallinen rusketus, pakarat kauttaaltaan vaaleana ilman rusketusta, on ihana koska tiedän siitä että nainen ei ole esitellyt pakaroitaan muille rusketusta hankkiessaan, siis vain minä saan niitä ihailla paljaana. Se on sillä tavalla intiimiä.

    • Anonyymi

      Näissä kuvissa ei ole kyse rusketuksesta, vaan kun on laatuvartalot, niin ne on aina kauniita.

      • Anonyymi

        Kuvat ovat ongelman havainnollistamista varten, yritin nyt löytää rumapainoisista naisista vastaavanlaisia kuvia, siis a) ruma ruskettumaton kolmio alaselässä pakaroiden yllä sekä b) ruskettuneet pakarat ilman tuota rumaa kolmiota, mutta en löytänyt. Ongelma on siis ruma vaalea eli ruskettumaton kolmio alaselässä joka muodostuu kun string-bikineissä otetaan aurinkoa, se näyttää ihan kamalalta kun nainen on paljaana.

        Kun aurinkoa ottaessa on käytössä thong-bikinit kuten https://www3.kinghost.com/asian/orgy/e-lif11li/images/02.jpg niin rumaa kolmiota ei muodostu. Paras ratkaisu on kaksi paria thong-bikineitä, joissa vyötärönauha on eri korkeudella, joita siis käytetään vuoropäivin.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      116
      10761
    2. Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen

      "Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu
      Maailman menoa
      172
      9037
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      109
      6166
    4. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      44
      5312
    5. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      119
      5244
    6. Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita

      näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään
      Maailman menoa
      77
      4455
    7. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      68
      4306
    8. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      100
      4174
    9. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      51
      3771
    10. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      21
      3708
    Aihe