Onko muilla tapana ottaa kuvia tai videoida ryhmäseksi sessioitaan? Meillä on tapana että usein jollekulle aina vuorostaan annetaan tehtäväksi ottaa kuvia tai videoita näitä sessioita. Toki niin, että anonymiteetti säilyy. Niitä on mukava sitten jälkeen päin katsella kiimaa nostattamaan. Niiden kautta saa myös uusia ideoita erilaisista komboista mikä voisi tuoda lisää lisä piristettä seuraaviin sessioihin. Ja toki mahtavia muistoja joihin voi sitten jälkeenpäin palata.
Ryhmäseksin kuvaaminen
11
458
Vastaukset
- Anonyymi
Olemme 50v pari harrastettu lähinnä kolmansii vaimolle, makkarissa kaksi kameraa nauhoittavaa. Kysymme aluksi heti uudelta pano kumppanilta, haluaako kuvataan yhdyntä kun vaimosta nauttii. Annamme myös videon miehelle itselleen, muutama mies vuosien saatossa kieltänyt kuvaamisen.
- Anonyymi
No ryhmäseksistä ei, mutta meitä on nykyisin viiden miehen porukka ja kuvaamme kukin omia vaimojamme ja pistämme kuvat esiin kaikille omasta porukassamme.
Aika kiihottavaa ja koukuttavaa puuhaa. Vaimot eivät ole yhtä lukuunottamatta tietoisia asiasta.
Hän pääsi asiasta vahingossa selville ja on alkusuuttumuksen jälkeen ihan inokkaasti mukana, eikä ole paljastanut asiaa toisille vaimoille.- Anonyymi
Samoin miulla kolme hyvää kaveria, olemme jokainen aviossa. Homma lähti liikkeelle parisen vuotta sitten sauna illassa, alettiin vaihtaa kuvia ja videoita toistemme vaimoista. Jokaisen vaimot ihmeissään miten siipat yllättäen sänkyssä innokkaita, juteltu poikien kesken yhdymme toistemme vaimon kanssa kun kuvat ja videot saa kiiman huippuunsa.
- Anonyymi
Elikkä tää kuvaamisista selville päässy rouva suostuu edelleen itsekin kuvattavaksi? Onko nähnyt kuvia neljästä muusta rouvasta?
Kyseessähän on siis alastonkuvien ottoa ja kuvien vaihtoa? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samoin miulla kolme hyvää kaveria, olemme jokainen aviossa. Homma lähti liikkeelle parisen vuotta sitten sauna illassa, alettiin vaihtaa kuvia ja videoita toistemme vaimoista. Jokaisen vaimot ihmeissään miten siipat yllättäen sänkyssä innokkaita, juteltu poikien kesken yhdymme toistemme vaimon kanssa kun kuvat ja videot saa kiiman huippuunsa.
Ootteko puhunu jos alkaisitte puhuu vaimoille vaitaisitte livenä vaimoja. M 66v
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Elikkä tää kuvaamisista selville päässy rouva suostuu edelleen itsekin kuvattavaksi? Onko nähnyt kuvia neljästä muusta rouvasta?
Kyseessähän on siis alastonkuvien ottoa ja kuvien vaihtoa?Kyllä. Ei ole vaimoni, mutta on havaintojeni ja kuulemani mukaan innokkaasti mukana ja antaa kuvata itseään otoksiin, jotka ovat aina sieltä rohkeammasta päästä ja kyllä kyseessä nimenomaan alastonkuvista. Kuulemani mukaan hän myös haluaa aina nähdä millaisia kuvia toisista rouvista on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ootteko puhunu jos alkaisitte puhuu vaimoille vaitaisitte livenä vaimoja. M 66v
Olemme puhuneet mut yhden kaverin vaimo vähän tiukka pipoisempi, mun ja toisen kaverin vaimo varmasti lähtisi mukaan touhuun.
- Anonyymi
Meidän enimmäinen kolmenkimppa otettiin videolle.
- Anonyymi
Ajatus on kiihottava mutta en suostuisi kuvattavaksi ilman kasvojen ja hiusten peittämistä.
- Anonyymi
Huom.
"Aisuri" on vanha suomalainen termi, joka tarkoittaa murhan, onnettomuuden tai muun järkyttävän tapahtuman uhria. Se on sukua sanalle "uhri", mutta sitä käytetään usein puhuttaessa erityisesti traagisten ja ennalta-arvaamattomien tapahtumien uhreista.
Termi "aisuri" ei ole enää kovin yleinen nykykielessä, mutta se on säilynyt joissakin murteissa ja vanhemmassa kirjallisuudessa.". - Anonyymi
Ollaan joskus kuvattu jotain, ylipäätäänkin. Olen kahden nsisen kanssa hyvissä väleissä, fwb-henkisesti ja joskus vedetään 3-kimppaskin. Niin tulee kuvattua niin pari- kuin kimppaseksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1003564
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se472559- 972342
24/7 sinä mielessä, ihan jatkuvalla syötöllä
Aamulla herätessä, päivällä melkein nonstop, illalla nukkumaan mennessä, öisin herätessä. Mikä viddu tässä on 🤣401894Jotain pitää nyt keksiä että sinut näkisi
Ensiviikolla viimeistään. Tälle on pakko saada kunnon piste tai sitten aloitetaan loppuelämä yhdessä, tulen hulluksi muu221507- 271482
Mulla tulee vaan niin
Paha olo siitä mitä teidän välillä on. Vaikka se on sun päätös mitä haluat. Tuntuu että menetän jotakin vaikka tiedän et181404- 221268
Olikohan se
Kuitenkin niin, että kiinnostuit minusta ihan tosissaan. Loukkaannuit, kun en ollutkaan valmis tapaamaan sinua.. Pelkäsi81211Mitkä olivat viimeiset sanasi ikävoinnin kohteellesi
Ja milloin? Mitä olisit sanonut jos olisit tiennyt että ne jäävät viimeisiksi -ainakin toistaiseksi?671165