Elekää ostako tältä firmalta yhtään mitään! Laitan tarvittaessa kuvia miten päin persettä minun kylpppärini ja saunan laatoitukset ja kaadot on tehty!!! Eikä ongelmat liity vain minun asuntooni!!! Ulkopuolinen on tehnyt myös tarkastuksen ennen vuositarkastusta kolmeen asuntoon Kempeleen Asemamestarissa ja kaikissa havaittu puutteita varsinkin märkätilossa, joita ei kunnosteta tai korjata oikein!!!! Esim. Minun asunnon puutteet on korvattu yli 1 cm silikoneeilla, lattian kaadot on 0,5 metrin matkalla 6 cm. Vuosikorjausten jälkeen laitettiin kolhuja korjauksesta saaneet laatat takaisin ja kaato vaan entisestään jyrkkeni.
Pysykää kaukana tämän yrityksen asunnoista ja liiketiloista!!! En yhtään ihmettele että samaan pihapiiriin ei ole yli 2 vuoteen aloitettu tai saatu myytyä kämppiä!!!
Voi helevetti mitä paskaa rakentaminen LAPTILLA
Anonyymi-ap
3
340
Vastaukset 3
- Anonyymi
Tiedän mitään vastuuta ei oteta… sunnuntaina voidaan mennä pyytämään synnit anteeksi ja jatkaa samaa rataa… LESTAT !!!
- Anonyymi
Synnit pyydetään joka ilta anteeksi, unohdetaan ja seuraavana päivänä uus kierros. Yhen sortin ikiliikkuja-ilmiö. Pas_aa saa pyytämättäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 74926
- 113819
- 143784
- 37732
- 70647
En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40629Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu179556- 32549
Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja58513Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti46512- 65496
- 76489
Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35484- 37451
- 41446
- 45443
Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i1443Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa31436Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks61430Hei, alettaisko oleen yhdessä?
Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys74426