Et saa multa mitään apua.

Ongelmaasi. Voi voi.
23553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ei kai toiminnallisia ongelmia voi pahemmin korjata enää antaa vaa latua muille ja katoaa kuvioista

Äänestä

Mihin ongelmaan? Mitään muuta ongelmaa ole kuin sinä.

2Äänestä

Olet osa ongelmaa ja ongelmasta täytyy päästä eroon hinnalla millä hyvänsä.

Äänestä

Ongelmat liittyvät työhön, mutta katselen jo muita työkuvioita, ei hätää.😊

1Äänestä

Särki on kalaa.

Äänestä
  • Hauki on pakkopullaa. Kalasta.

    Äänestä

Kolmeko niitä on

Äänestä

Butt er Butt er....

Äänestä
  • Vtut ku margariini

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Vtut ku margariini

    Husista saa lisää Flooraa. Kuulemma.
    -soitonsiirrolla

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Husista saa lisää Flooraa. Kuulemma.
    -soitonsiirrolla

    Lähtökohtaisesti niiih

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Lähtökohtaisesti niiih

    Fys Sari Ti 10.8. Siinä sulla lähtö kohta. ;)
    -heiheitilipussi

    Äänestä

En usko nainen että pystyn koskaan puhumaan niin että voisimme olla yhdessä. En tiedä mikä estää. On vain jokin henkinen möykky edessä jota en saa tieltä pois. Sattuu kun en saa rakastaa. Anna anteeksi. Mieheltä kärsivältä.

1Äänestä
  • Hyviä nää sun heitot. En usko että nämä nuoret naiset täällä (niinkuin tämä ap) olisi niin tyhmiä että pilaisi elämänsä ja vartalonsa vanhan jyystäjän alla. Joka vain hajottaa heidän kroppaa eikä anna naiselle mitään. Kaiva vaan se viagrapurkki esille ja kumihanska ja paljo öljyä.
    Mun mielestä sut pitäs ilmottaa poliisille
    Herra nyt just marttyyri

    Äänestä

  • Puhua pitää, jos kärsit! Kerro hänelle nämä sanat. Me naiset ymmärrämme paljon.

    Äänestä

  • Koita saada suusi auki, ❤️

    1Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Hyviä nää sun heitot. En usko että nämä nuoret naiset täällä (niinkuin tämä ap) olisi niin tyhmiä että pilaisi elämänsä ja vartalonsa vanhan jyystäjän alla. Joka vain hajottaa heidän kroppaa eikä anna naiselle mitään. Kaiva vaan se viagrapurkki esille ja kumihanska ja paljo öljyä.
    Mun mielestä sut pitäs ilmottaa poliisille
    Herra nyt just marttyyri

    Hitsi mitä idiotismia. Ekaa kertaa kuulin et ikä voisi tarttua toisiin. Jos noin olisi, ihmisen elämä olisi aika lyhyt. Aina huvittaa nää ikäjutut. Oletpa minkä käinen tahansa, voit olla silti rapakuntoinen, etkä kovin elinvoimainen.

    Äänestä

Ei ole ongelmaa mihin en vois itse keksiä ratkaisua. En tarvitse ketään. Olen itseni valtias.

1Äänestä

Ai p*netukseen?

Äänestä

Mikä ongelma sulla on?

Äänestä

Vedän sua turpaan

Äänestä
  • Ei susta taida olla ketään turpaan vetämään. Oot kuitenkin niitä, jotka murtaa luitaan ihan itekseen koheltaessaan.

    Äänestä

Finlandia luovien aaltojen juurille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ongelmaasi. Voi voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu