Olen vtun sairas

Aina tuomitsemassa muita ekana vaikka teen ja puhun itte ihan mitä haluan. Heti kun joku kääntää selän niin alan kierosti supattaa pskaa.
8265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ehkä voit opetella siitä eroon.

Äänestä

Juu niin mäkin teen. Kipee olo

Äänestä

Sama, koska olen kuningatar. Koska tulet pikkumiäs nuolemaan jalkojani

Äänestä

Mikä se syy on?

Äänestä

Ei tuu eikä heru sympatiaa tommosille.

Äänestä

Höpö höpö

Äänestä

Olen alkanut huomata sussa noita piirteitä. Siksi pysyttelen kaukana.
Naiselta

Äänestä

pysy kaukana mies.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aina tuomitsemassa muita ekana vaikka teen ja puhun itte ihan mitä haluan. Heti kun joku kääntää selän niin alan kierosti supattaa pskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu