Rakastan oikeasti sinua

Toivottavasti en vain kuvittelisi tätä palstajuttua.
15382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

No laita mulle viestiä sitten. ;] Älä kuvittele.

2Äänestä

Et kuvitellut. Homma vaan meni vtuiks.

Äänestä
  • Miten niin meni?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Miten niin meni?

    Sillee, kun asiat menee vtuiks.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sillee, kun asiat menee vtuiks.

    No mikä sen aiheutti?

    Äänestä

Jos kummallakin on numerot niin sitten vaan viestiä ei täällä mitään tuntemattomilta kannata odottaa.

2Äänestä

Oikea elämä on paljon kiinnostavampaa kuin palsta.

2Äänestä

Minä rakastan JA miestä.
Naiselta jostain jollekin jonnekin tuonne samaan maakuntaan kuitenkin.

Äänestä

Kannattaa ottaa ilman muuta yhteyttä ja selvittää. Itse silloin otin onneksi, ja selvisi että kaikki oli kuviteltua ja yksipuolista. Suosittelen!

1Äänestä
  • Mulle on myös selvinnyt kaivatun käytöksen kautta, että ei ole ollut täällä koskaan. Mikä tarkoittaa, ettei ole ollut mitään vastatunteita. Tavallaan vapauttava tieto, vaikka ensin tietysti masensi.
    Naiselta

    1Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Mulle on myös selvinnyt kaivatun käytöksen kautta, että ei ole ollut täällä koskaan. Mikä tarkoittaa, ettei ole ollut mitään vastatunteita. Tavallaan vapauttava tieto, vaikka ensin tietysti masensi.
    Naiselta

    Sepä se juuri, se vapauttaa vaikka saa tuntumaan tosi kurjalta mutta on sitten ns. vapaa ja tietoinen miten asia on.

    2Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Mulle on myös selvinnyt kaivatun käytöksen kautta, että ei ole ollut täällä koskaan. Mikä tarkoittaa, ettei ole ollut mitään vastatunteita. Tavallaan vapauttava tieto, vaikka ensin tietysti masensi.
    Naiselta

    Oletko asiasta aivan varma A?

    Äänestä

Kenet kuvittelit, että et tunnistanut

Äänestä

Minäkin rakastan ihan oikeasti. Et kuvittele. Täyttä totta tämä on!

Äänestä

Valitettavasti totuus on, että suurin osa palstalaisista on kuvitelmien vallassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toivottavasti en vain kuvittelisi tätä palstajuttua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu