Kyllähän sä joskus puolustit mua. Kiitos.
En ole sadisti ihan kuitenkaan
Anonyymi-ap
11315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
🫂🫂🫂
Vaikka kuinka monta kertaa. Olen tunnettu sun mainostamisesta 🥲Kuin hänelle.
Naiselta
Kun on noita pick me tyttöjä, tyydytyksien kaipuun hakijoita, jotka haluavat vainota, tarkkailla, hallita tilanteita, jotta heidän toimintaa ei kukaan kyseenalaistaisi, ja kun aloittavat sellaisten itseään mainostavien henkilöiden mustamaalaukset, jotta yhteisö varmasti saisi taasen nauttia yhdessä muiden halventamisista ja pyrkiä pick me" tyttö" tekijöiden kanssa toisten yläpuolelle, niin varmasti sisäänrakennettuna ominaisuutena tuollaista viitsisi katsella.
Ja jotain tolkun poikasta pitää esille tuoda, kun alkaa agitointi ja leimaaminen.
Ko ihmiset itse joko eivät välitä tai ovat niin kaukana tuosta seurasta, tai heidän oma ystäväpiiri on kieroja, pelkureita, jotka haluavat
olla hiljaa, uskotellen itselleen ettei sillä ole väliä, kyllähän ihmiset osaavat tajuta asioiden laitoja.
No, ei ne osaa ja kyllä sillä on väliä miksi toinen leimataan, vaikuttaahan se paljonkin. Jos saa leimattujakin ns tietoja ihmisestä.
Tuollaiset säälittävät kyttääjät, toisten elämään tunkeilijat, pyrkivät tahraamaan, saamaan kaikki alennettua tasolleen, mihin ovat ajautuneet.
Tuollaiset pickmetytöt pakkomielteissään luovat kuvaa yhteisestä seurasta, mihin pakottavat kaikki siinä liepeillä olevat alistumaan, hätäpäissään tekevät ihastuneista profiileja ja alkavat elämään ns suhdekuvitelmaa siinä pelossa että ko hlöllä olisi jotain tolkkua huomata toiminta ja vastustaa sitä, pyrkivät sitomaan toimintaan vetoamalla seurassa kuvitelmiin ko hlön kaveripiirin kautta, mihin hurahtavat uskottelemaan siten olevansa ns "vain" "tuttujen" kesken tunkeilemassa toisen
elämään, kyttäys ja tarkkailutoiminnan kautta.
Oikeassa elämässä mitään yhteistä seuraa ole, mitään luontevia läheisiä tuttuja, joilta vastavuoroisesti voisi kysellä, että keitä noi on kuka puhuu ja levittää?
Mitään sellaista yhtenäistä seuraa ole, on vain sairaita vainoajia, joilla pakkomielle agitoida muiden ihmisten kautta kuvitelmia ja päästä elämään toisten kautta tuota sadistisia tyydytyksiä hakien.
Ihmetyttää että ihmiset jaksavat kuvittella päissään että yhtenäisesti samoissa seuroissa, ihmiset luontevasti olisivat kontakteissa, olisi yhteisiä tuttuja ja lisäksi että ihmiset sankoin joukoin tuntisivat heidät?
Ikään kuin heidät oikeasti tunnettaisiin yhteisöissä, ikään kuin ihmiset välittäisivät heistä paskaakaan, haluavat vain alistua käsitteille, alistua kuvitelmille.
Joskus on velvollisuus tehdä asioita, ettei ne karkaa mahdottomuuksiin, harmi ettei ap itse ole halukas mitään tekemään. Uskottelee vain että kun hän havannoi, seuraa, on ihminen nyt yhteisesti seurassa ja tuntisivat kaikki toisensa ja voisivat vain saada siten selvyyteen kaiken.
Ei tuntemattomien ihmisten välillä ole yhteyksiä, ei hätäisesti saman tilan jakaneiden kesken ole yhtenäistä seuraa, ei ihmiset jaa saa sosiaalista ympäristöä, vaikka niin haluavat kuvitella kaikessa tuossa harhaisessa kyttäys toiminnan kautta. Seuraavat ihmistä kaikilla tavoin ja pienentävät siten välimatkaa mielissään, oikeassa elämässä vastavuoroista "läheisyyttä" ja tuntemista ei ole.
Se pitäisi pitää kirkkaasti mielessä, se tuollaisen toiminnan tunkeilun ja hakkeroinnin kautta ns saavutettu välimatkan "läheisyyden" pienentämisyritys on harhaa, ei oikeaa seurassa olevaa läheisyyttä ja vastavuoroista tuntemista, tunnistamista (vaikka sen näyttävätkin).
Asia ei siitä muuksi muutu, ja alistuneet eivät nauti luottamusta
Tuollaiset itseään kaveripiirissään mainostavat ihastumisillaan ja tai haluavat mennä sellaiseen seuraan missä saavat ihastumispuheillaan seuran kohkaamaan ja kuvittelemaan että tuollainen itsensä korostaminen oikeuttaisi sitomaan ja vetämään toisen ihmisen mukaan kuvitelmiinsa on sitä itseään eli täyttä paskaa.
Ihmisen, jonka kanssa heillä ole mitään, vain pinnallinen ihastusvaihe yksittäisiä asioita havannoidessaan, luodessaan kuvan ihmisestä, jonka haluaisivat tyydyttämään tarpeitaan, mitään vastavuoroisuutta ilmentämättä, tajuamatta niitä yhteensopivuusasioita, mihin eivät pyri edes panostamaan, suhtautuminen toiseen on mauton, seksistisen alentavaa, kun luulevat tuollaisen olevan sopivaa käytöstä siinä seurassa mihin ovat ajautuneet,ja kun se tehdään muille esittäen, erityisen vastenmielistä, ylimielistä käytöstä.
Sitten itkevät kun heidän "rakkaustunteisiin" ei
tulla vastaamaan, että kun he vain tuntevat niin ei saa torjua, pitää haluta heitä tuollaisten paskan jälkeen missä näyttävän sen puolen itsestään minkälaisia ovat ihmisinä. Silti jaksavat kuvitella että heidät vain pitäisi hyväksyä? Ja sekin ns "kaveriryhmän" kautta mikä aivopesty vainoajien juttujen sisälle, mitä hokevat täyttä ymmärrystä vailla.
Ei pysty ymmärtämään. Kuvittelevat olevansa oikeutettuja ko tavoilla olemaan seuraamassa ja vaatimassa ihmiseltä asioita. Heillä ole mitään perusteita luoda tuollaisilla tavoilla "läheisyys" välimatkan pienentämisyrityksiä, ja kuvitella että nyt kun ovat yhdessä olleet kohkaamassa, nyt on se "läheisyys" luotu.
Ei ole. Ei ole mitään. Ei yhtään mitään.
Nuo ns ihastuksensa toiseen hlöön joutuvat joutuvat profiloinnin ja yksityisyyden tietojen rikkomisen kohteeksi pickmetyttönä esiintyvien tekijöiden taholta, mitä hakevat uteluin, heidätkin hakkeroiden, vetäen kaveripiiriä mukaan tarkkailuun, tietojen jakeluun. Ihmiset, kaveripiirit vain hurahtavat aivopesuun ja toimintaan mukaan, kuvitellen tuota voimakkaasti muodostettua tunkeilua yhteisessä seurassa olemista.
Ko ihastuksiaan mainostajat luulevat ettei se vaikuta mitä heistä paljastetaan, levitetään, kaikenlaisia mitä ovat kertoneet kaveripiirilleen, miten asennoituvat ko kohdehlöön, minkä pickmetyttö esittäjät nappaavat kun ovat ujuttautuneet väkipakolla seuraan. Mässäilevät pickmetyttö esittäjien kanssa asioilla, joilla pakkomielle puuttua toisten yksityisyyteen ja leimaaminen.
Leikkivät sitten etteivät ikään kuin ymmärrä, tajua mitään vaikka ns tiedonvaihto kulkee vain pickmetyttö esittäjien kautta, jotka hakkeroivat ja levittävät tietoja tuollaisiin "seurueisiin" jotka haluavat siten uskotella asioita todeksi sellaisinaan kun se heille heidän omien projektioiden kautta esitetään.
Ikään kuin eivät tajuaisi. Luovat päässään kuvitelmaa oikeassa seurassa ja samassa sos ympäristössä olemista. Mitään samaa sos ympäristöä ei ole. Ei ole yhteyksiä sos ympäristössä mitkä ilman luvatonta toimintaa loisi tuollaista "tietämistä" toisten asioista.
Ajautuvat aivopesun kautta seuraamaan ja kuvittelemaan samaa sos ympäristöä ja seurassa olemista, tunkeilulle perusteita antaen. Suojelevat kaveripiiriään kyttäystoiminnassa mukanaolon paljastumispelossa ja välillisesti tekijöitä, kun eivät edes ymmärrä mihin heidät vedettiin mukaan ja haluavat kuvitella että tuollaista toimintaa ihmistä kohtaan hyväksyttäisiin.
Turha kuvitella.
Prööt 💨
Tietäisitpä.
https://youtu.be/UU7xURJNSZI?si=qBSocQvJT1a76tel✌️
Joo kiva mennä kauppaan ja siellä sit joku sanoo et ai tuon näköinen ja oloinen että ohoh
jos tekee jollekin pahaa kun tuntuu itsestä hyvälle, se on sadismia. nauttii siis toisten kärsimyksistä. ja kun kerrotaan mitä vaikutuksia on ja miltä se tuntuu niin jatkatte koska se on itselle hyvää ja tekee hyvää. se ei ole mitään muuta kuin sadismia. vähän kaunistellen. ja satanistit tilaa pahoilta hengiltä, ja syö muita. ei siitä saa kaunista. se on totuus.
Sadisti ei, jokin muu ehkä kyllä. Viisaimmat osaa sen kohdistaa oikein