Näin väittää aamun txt-televisio. Täytyy sanoa että kun katsoo tämän päivän meininkiä millaisia ovat naiset, niin en ollenkaan ihmettele. Luulen että luku tulee yhä nousemaan, koska naiset on joka päivä hullumpia. Ei peukkuakaan voi kaikesta syyttää.
Naisten surmat lisääntyneet Suomessa
12
169
Vastaukset
- Anonyymi
Tutkimusten mukaan nuoret, vihervasemmistoon päin kallellaan olevat naiset kärsivät todella usein mielisairauksista.Selittänee nenärenkaat ja sinisen tukan sekä todellisuudesta vieraantumisen.
Olihan meillä se yksi pappikin väinölästä joka pimahti totaalisesti.- Anonyymi
Aines on mitä on. Kahdesta sekundasta ei tule yhtä hyvää saatikka kahta. Väinölän slummi ei ole kuuluisa tuottamistaan nobelisteista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aines on mitä on. Kahdesta sekundasta ei tule yhtä hyvää saatikka kahta. Väinölän slummi ei ole kuuluisa tuottamistaan nobelisteista.
1.Otettu hieman peukkua ensin huuleen ja toinen peukku varmaan suoleenkin
2.Katsottu joku kriminaalien elokuva ja samaistutaan, ollaan niin eliittirikollista peukku huulessa
3.jalkakäytävän leveys ei riitä kun tullaan isoa kävelyä ja eliittinä
4.paskainen olemus molemmilla ja huudetaan suureen ääneen sen sijaan että tajuttaisiin että normaalistikin voi keskustella.
Tämä siis jo ennen kahta päivällä.Pori on hävitty.
Mikä on muuten tämä sähkökeskuksiin kirjoittelu/spreijailu ilmiö? Jakaako nistit huumemyyjien reviirinsä näihin kirjoittelemalla vai miksi nimenomaan nuo ovat olleet kohteena?
- Anonyymi
Porissa koko maailman huolet,onko omissa hoitamista?
- Anonyymi
Kyllä Suomi makaa syvällä tänään. Syy löytyy eduskunnasta. On vaikeaksi tehty kansalaisen elämä kun hallitus vie kaikki rahat ulkomaille. Minkä helvetin takia?
- Anonyymi
Mites Porissa hoidetaan maan asioita vuorokausi-vuosi perätysten,mutta omistaan hoitaminen poruttaa kuka saisi negatiivisen pois eittei sairastu lopullisesti?
- Anonyymi
pohdin, että voiko hyvinvoinnissa väkivalta vain tapahtua itsestään
yhteiskunta on tasainen, hyvä, vahva, mikään ei edisty
niin asiat räjähtävät itsestään
kun rikkaalla alueella tapahtuu murhia siinä missä köyhimmilläkin
se on leiriytyneen elämän perusta - väkivalta
jos mitään ei tapahdu, niin väkivalta synnytetään itse
feminisaatiossa väkivalta voisi kasvaa - on olettamus
itse nainen alkaa väkivaltaiseksi koska mitään ei tapahdu
kun rahat maksetaan militaristeille eikä kulttuurin kehitykselle
hyvinvoinnissa pitää olla rikkaita hupeja
jos ei ole hupeja ja hyvinvointi on armeijan tarkkaa kuria
niin siinä ei mitään nautintoa ole samassa
joten voi olettaa jotta säästyttäisiin väkivallalta
pitäisi kasvattaa kulttuuria radikaalisti
yhteiskunnassa pitää viihtyä hyvin jotta voi elää rauhassa
mutta jos ei viihdy, silloin ei voi nauttia hyvinvoinnista
kun katsoo tapahtumia kaupungilla on 97 % on täyttä paskaa
jos löytää sopivan, niin se maksaa paljon ja jää kokematta
ja se siitä kulttuurista
lähdetään tappamaan jonkun, raiskaamaan pahaa oloamme
ihmisten kanavointi on suljettu ja se puretaan väkivalloin
suurempi kontrolli, niin suurempi purkautuma
koska purkautuma on merkki jostakin sisimmästä
jota ei oltu koskaan yritetty tulkita ja rakentaa toimivaksi - Anonyymi
Kun ihminen ei iiku, elää 24/7 somemaailmassa, tupakkaa, kannabista, pillereitä, alkoholia, työttömyyttä, rahattomuutta, jengiytymistä, turhautumista, psyyke leviää ja lähdetään purkamaan pahaa oloa tekemällä vahinkoa mihin vain pystyy, laumailmiö, joukkoväkivalta, henkirikokset, tuhopoltot, näin se menee. Teemu Keskisarja on oikeassa. Paljon korjaantuu jo sillä että lopetetaan massamaahanmuutto.
- Anonyymi
Aha. Eli porilainen mies päättää millaisia naiset ovat. Jos ei kelpaa, nirri pois. Ei maahanmuuttajiakaan ihan kaikesta voi syyttää.
- Anonyymi
Tahallaan väärin ymmärtäminen on sekin taitolaji.Perusnegatiivinen luumu jolle kaunis päiväkin on myrkkyä kun maailmaa tihrustetaan sitruunoista tehdyin raamein.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tahallaan väärin ymmärtäminen on sekin taitolaji.Perusnegatiivinen luumu jolle kaunis päiväkin on myrkkyä kun maailmaa tihrustetaan sitruunoista tehdyin raamein.
Luumun voi aina liiskata . . .
- Anonyymi
Se oma toiminta ja käytös, oharit, narsistien pesän putsaaminen.
Pitäisi tosiaan tilastoida moniko pataan saanut nainen oli persoonallisuushäiriöinen taikka muuten päästää vialla.
Normaalikäytöksinen ihminen ei saa turpiin taikka kuulaa kalloon, ainakin oman kokemuksen mukaan se on erittäin harvinaista.
Toki satunnaisia sekopäitä löytyy kummastakin sukupuolesta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1518244KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4287313Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei703769Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521483452Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092924Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään502463- 1261976
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231823Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv351639Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811490